ENdowndown
Charakteristika a použití rotačního lisování pro plastové skluzavky
Datum příspěvku: 2022-11-14 00:00:00 Návštěva: 17

Od nástupu technologie rotačního formování ve 1930. letech 60. století, po více než XNUMX letech vývoje, se její vybavení a technologie stávají stále dokonalejšími. Od malých dětských hraček přes běžné automobilové plastové díly až po obrovské technické plastové výrobky, zejména super velké a nestandardní duté plastové výrobky speciálního tvaru, vzhledem k omezením vlastností jiných procesů zpracování plastů je lze dokončit pouze rotačním proces formování. V současné době se rotační lisování stalo důležitým odvětvím procesu lisování plastů.


Mezi vlastnosti procesu rotačního lisování patří zejména:

· Pevnost okrajů rotačně lisovaných výrobků je dobrá - rotačně lisované produkty mohou dosáhnout tloušťky více než 5 mm na okraji produktu, což zcela řeší problém tenkých okrajů dutých produktů;

·Rotační lisování může umístit různé vložky;

·Tvar rotačních lisovacích výrobků může být velmi složitý a tloušťka může přesáhnout 5 mm;

· Rotační lisování může produkovat zcela uzavřené produkty;

·Rotační plastové výrobky mohou být vyplněny pěnivými materiály pro dosažení tepelné izolace;

· Není třeba upravovat formu a tloušťku stěny lisovaného výrobku lze volně nastavit (více než 2 mm).V současnosti lze válcované výrobky použít v dopravních nástrojích, zařízeních pro bezpečnost dopravy, zábavním průmyslu, bagrování řek a vodních cest, stavebnictví, úpravě vody, lékařství a potravinářství, elektronice, chemii, akvakultuře, textilním tisku a barvení a dalších průmyslových odvětvích.


Rotační plastové díly pro kontejnery: Tento druh plastových výrobků se široce používá ve skladovacích a krmných boxech, nádržích na skladování vody, skladovacích a přepravních kontejnerech pro různé průmyslové chemikálie, jako jsou kyseliny, zásady, sůl, chemická hnojiva, skladovací nádrže na pesticidy, chemické podniky , průmyslové lakování, mycí nádrže na přípravu vzácných zemin, reakční nádrže, obracecí kontejnery, popelnice, septiky, domácí vodní nádrže atd.Rotační plastové díly pro vozidla: Používá se hlavně polyetylenová a polyvinylchloridová pastová pryskyřice k válcování plastů různých automobilových dílů, jako je koleno klimatizace, vířivá trubice, opěradlo, loketní opěrka, palivová nádrž, blatník, rám dveří a kryt řadicí páky, pouzdro baterie, palivová nádrž sněžného skútru a motocyklu, palivová nádrž letadla, jachta a její vodní nádrž, člun a tlumič mezi lodí a dokem.


Rotační lisované díly sportovního vybavení, hraček a rukodělných výrobků: Jedná se především o lisované díly z PVC pasty, jako je vodní pólo, plovoucí míč, malý bazén, rekreační loď a její vodní nádrž, podsedák na kolo, rolovaná paletizační deska, surfovací prkno, atd. Hračky, jako jsou poníci, panenky, pískoviště, modelky, ruční práce atd.


Všechny druhy velkých nebo nestandardních válcovaných dílů: police, skořepiny strojů, ochranné kryty, stínidla, zemědělské spreje, nábytek, kánoe, střechy kempinkových vozidel, zařízení dětských hřišť, květináče, koupelny, toalety, telefonní místnosti, billboardy, židle, dálnice izolační mola, dopravní kužely, říční a mořské bóje, protikolizní barely, stavební bariéry atd.Z produktové úrovně se rotační lisovací produkty vyvinuly z běžných civilních produktů na klíčové průmyslové produkty a jejich funkce se také změnily z výkonu jednoho kontejneru na konstrukční výkon. S vývojem zařízení pro rotační formování a forem se konstrukční složitost výrobků pro rotační formování vyvinula nad rámec představivosti. Dá se dokonce říci, že výrobky, které nelze zkompletovat vstřikováním, vyfukováním, vytlačováním a dalšími procesy, lze kompletně dokončit rotačním tvářením a geometrické rozměry výrobků mohou být kompletně od 0.5L do 50M3. Pokud to není omezeno přepravními podmínkami, může být ještě větší. Podle klasifikace produktů je lze zhruba rozdělit na válcovou nádrž na vodu (0.25M3~50M3), kruhový otevřený sud (20L~3000L) a čtvercový otevřený sud (30L~2000L). S potřebami funkcí je lze také tvarovat do různých uzavřených nádob, aby vyhovovaly potřebám různých průmyslových odvětví. Nevýhody rotačních lisovacích produktů jsou vysoké náklady na jeden kus a nízká efektivita výroby. Bez speciálního vybavení je obtížné vytvořit hromadnou výrobu a to kvůli nízké hmotnosti, velkému objemu a vysokým nákladům na dopravu.
Prosím odejdi
nás a
zpráva

Žhavé kategorie

Tel / WhatsApp / WeChat:

++ 86 18257725727

E-mail:

[chráněno e-mailem]

Přidat:

Průmyslová zóna Yangwan, město Qiaoxia, Yongjia, Wenzhou, Čína

Produkty

Služby

Wenzhou Risen Amusement Equipment Co., Ltd
Sledujte nás
  • tik tak
Copyright © 2021 Wenzhou Risen Amusement Equipment Co., Ltd - Blog | Zásady ochrany osobních údajů | Podmínky
Domů
Produkty
E-Mail
Kontakt
nahoře