EN
Detailní výhoda nerezového skluzu
Datum příspěvku: 2022-07-23 00:00:00 Návštěva: 5

Materiál venkovních skluzavek z nerezové oceli je obecně nerezová ocel 304, což je standardní ocelová deska potravinářské kvality. Nerezová ocel 304 je běžným materiálem nerezové oceli s hustotou 7.93 g/cm3, v průmyslu také známá jako nerezová ocel 18/8, což naznačuje, že suroviny produktu jsou vyráběny podle specifikací povolených ASTM. Vysoká teplotní odolnost 800 stupňů, to je nerezová ocel pro všeobecné použití, široce používaná při výrobě zařízení a dílů, které vyžadují dobré komplexní vlastnosti (odolnost proti korozi a tvarovatelnost). Aby byla zachována vlastní korozní odolnost nerezové oceli, musí ocel obsahovat více než 18 % chrómu a více než 8 % niklu. Skluzavka z nerezové oceli má proto také následující vlastnosti:


1. Odolnost proti korozi

Odolnost proti korozi je hlavním atributem nerezových sklíček. Kromě vnitřního prostředí, jako jsou nákupní centra a kanceláře, existuje velké množství nerezových skluzavek i ve venkovním prostředí, jako jsou parky a dětská hřiště. Venkovní prostředí je drsné a skluzavky z nerezové oceli musí mít dobrou odolnost proti korozi a nerezová ocel 304 může tuto podmínku splnit.


2. Dobré ražení a ohýbání

Protože sklíčko z nerezové oceli musí být během procesu zpracování zpracováno do zakřiveného tvaru sudu, je nutné, aby bylo možné materiál během procesu zpracování za tepla dobře lisovat a ohýbat.


3. Pevnost při nízké teplotě

Obecně řečeno, pevnost při nízkých teplotách se vztahuje na křehkost mnoha předmětů při nízkých teplotách a ocel není výjimkou. I při nízkých teplotách si nerezová ocel 304 zachovává vysokou pevnost, což zajišťuje použití nerezových sklíček při nízkých teplotách.


4. Tepelná odolnost a tepelná vodivost

Nerezové skluzavky jsou během používání nevyhnutelně vystaveny slunečnímu záření a mnoho nerezových skluzavek se používá jako únikové kanály. Například při požárech to vyžaduje dobrou tepelnou odolnost. V procesu použití se v důsledku tření mezi lidským tělem a skluzavkou nevyhnutelně generuje teplo a nižší tepelná vodivost se může lépe přizpůsobit prostředí použití, zatímco nerezová ocel 304 má dobrou tepelnou odolnost a nízkou tepelnou vodivost. .


5. Dobrá zpracovatelnost a svařitelnost

Vzhledem k výšce a technickým faktorům nelze nerezové sklíčko během zpracování vytvarovat najednou a je třeba jej opracovat a vyleštit po částech a poté spojit a svařit. V procesu svařování má nerezová ocel 304 uspokojivou svařitelnost a zpracovatelnost a je dobrým kluzným materiálem z nerezové oceli.


7. Lze postavit výškové, víceúčelové

Nerezové skluzavky jsou více používané. V současnosti výrobci obecně rozdělují nerezové skluzavky do dvou kategorií: vnitřní a venkovní. Je důležité si uvědomit, že obecně neexistují žádná omezení na výšku a délku nerezových skluzavek. Uživatelé si mohou zakoupit a nainstalovat nerezové skluzavky 3 metry, 5 metrů, 10 metrů a dokonce 20 metrů podle vlastních potřeb. Na mnoha místech můžeme například nerezovou skluzavku přenést z horní části pátého patra na zem.


8. Stabilní výkon a silná plasticita

Nerezové skluzavky jsou lepší než plastové skluzavky z hlediska odolnosti proti korozi, hladkosti a čistoty. Proto lze při údržbě ušetřit více času, práce a nákladů a životnost může být delší. Kromě toho má nerezová skluzavka ve srovnání s pevným tvarem plastové skluzavky silnější plasticitu. Lze jej vyrobit do tvaru S, zakřiveného tvaru, tvaru půl sudu, tvaru cross twist atd. Dle potřeby zákazníků lze nerezovou skluzavku zakrýt i průhledným krytem apod. Nerezové skluzavky různých tvarů jsou také oblíbenější u dětí.Prosím odejdi
nás a
zpráva

Tel / WhatsApp / WeChat:

+ 86 13695762473

E-mail:

[chráněno e-mailem]

Přidat:

Průmyslová zóna Yangwan, město Qiaoxia, Yongjia, Wenzhou, Čína

Produkty

Služby

Powered by
Sociální sítě
Copyright © 2021 Wenzhou Risen Amusement Equipment Co., Ltd - Blog | Zásady ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky
Domů
Produkty
E-Mail
Kontakt