EN
Rozdíl mezi galvanizovanou železnou trubkou a galvanizovanou ocelovou trubkou ve venkovním zábavním zařízení
Datum příspěvku: 2022-11-26 00:00:00 Návštěva: 3

Běžně se používají díly z pozinkovaného železa venkovní zábavní zařízení.Různí výrobci však mají různé možnosti výběru materiálů,Jaké jsou rozdíly mezi různými materiály? Pojďme si dnes udělat podrobnou analýzu.


"Pozinkovaná železná trubka" a "galvanizovaná ocelová trubka" jsou oba označovány jako "galvanizované trubky", ale jejich výrobní procesy a vlastnosti se liší.


Hlavní klasifikace "galvanizované trubky":

1) Za studena pozinkovaná trubka

Studené zinkování se týká elektrogalvanizace. Množství zinkování je velmi malé, pouze 10-50 g/m2, a jeho odolnost proti korozi je značně odlišná od žárově zinkované trubky. Aby byla zajištěna kvalita, většina běžných výrobců pozinkovaných trubek nepoužívá galvanizaci (pokovování za studena). Pouze malé podniky s malým rozsahem a zastaralým vybavením používají galvanizaci, samozřejmě, jejich ceny jsou relativně nízké.


2) Žárově pozinkovaná trubka

Jde o to, aby roztavený kov reagoval se železnou matricí za vzniku slitinové vrstvy, aby se spojila matrice a povlak. Žárové zinkování se týká nejprve moření ocelové trubky. Aby se odstranil oxid železitý na povrchu ocelové trubky, po moření se ocelová trubka vyčistí ve vodném roztoku chloridu amonného nebo chloridu zinečnatého nebo smíšeného vodného roztoku chloridu amonného a chloridu zinečnatého a poté se odešle do ponorné nádrže.


3) Žárově pozinkovaná ocelová trubka

Mezi substrátem ocelové trubky a roztaveným pokovovacím roztokem dochází ke složitým fyzikálním a chemickým reakcím, které vytvářejí korozivzdornou vrstvu slitiny zinku a železa s kompaktní strukturou. Vrstva slitiny je integrována s vrstvou čistého zinku a matricí ocelové trubky. Proto má silnou odolnost proti korozi.


4) Pozinkovaná ocelová trubka je chemicky ošetřena a patří k elektrochemické reakci. "Pozinkovaná železná trubka" je fyzikální úprava, na povrchu je pouze kartáčovaná vrstva zinku, ale žádný zinek v ní není, takže vrstva zinku snadno odpadne.


5) "Pozinkovaná ocelová trubka" má silný povlak, takže má silnou odolnost proti korozi. Povlak "pozinkované železné trubky" je jednotný a kvalita povrchu je dobrá. Tloušťka povlaku je obecně mezi několika mikrony a více než deseti mikrony.(foto pozinkované oceli)(foto pozinkovaného železa)


Výše uvedené jsou hlavní rozdíly mezi pozinkovanou ocelovou trubkou a pozinkovanou železnou trubkou. Různé materiály povedou k různým cenám a efektům. Když si zákazníci vybírají venkovní skluzavky, měli by zvážit vliv materiálů a zároveň rozlišit ceny


Prosím odejdi
nás a
zpráva

Tel / WhatsApp / WeChat:

+ 86 13695762473

E-mail:

[chráněno e-mailem]

Přidat:

Průmyslová zóna Yangwan, město Qiaoxia, Yongjia, Wenzhou, Čína

Produkty

Služby

Powered by
Sociální sítě
Copyright © 2021 Wenzhou Risen Amusement Equipment Co., Ltd - Blog | Zásady ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky
Domů
Produkty
E-Mail
Kontakt