EN
Čtyři druhy outdoorového lezeckého vybavení pro děti
Datum příspěvku: 2022-01-13 00:00:00 Návštěva: 3

1. Lezecký rám 

Tělesný vývoj raných dětí se dělí především na rozvoj hrubé motoriky a jemné motoriky. Vývoj hrubé motoriky zahrnuje: plazení, sezení, běh, lezení, skákání, klouzání a plavání. Až na rozvoj jiných hrubých pohybů kromě plavání může být prolézačka spokojená. Právě prolézačka proráží stísněný prostor v tradičním interiéru s výškou podlahy 2 metry, což je velmi výhodné pro společné hraní rodičů a dětí. 

11

2.Net Cage 

Klece mohou být buď venkovní nebo vnitřní. Může být prodloužena nebo zakřivena a lze přizpůsobit různé polohy. Když děti provrtají síťovou klec, musí se sklonit a pohnout se dopředu. Zároveň musí dbát na koordinaci mezi očima a tělem a končetinami, aby nešlápli do vzduchu nebo se nedotkli horní části síťové klece. 

3. Lezecká stěna 

Lezení po skalách je vedle fyzického cvičení vlastně to nejcennější, co dětem umožňuje zlepšit jejich sebepotvrzení a sebevědomí v procesu snahy o zlepšení; tento druh sebenáročnějšího sportu je lepší než běžné míčové hry apod. Prospívá spíše pozitivnímu rozvoji osobnosti. 

33

4. Duhová síť 

Rainbow Net má duhové stromy, barevné jeskyně, zavěšené létající talíře a další styly. Barvy, velikosti a specifikace lze přizpůsobit. Je vyrobena z barevných provazů a duhová pavučina jako pavučina vždy snadno upoutá pozornost dětí. Prostřednictvím duhové sítě mohou děti skákat, skákat, válet se, lézt, lézt...a sklouznout na dno po svahu duhové sítě. Nechte své dítě pořádně si zacvičit a přitom se bavit.

22ttp___cbu01


Prosím odejdi
nás a
zpráva

Tel / WhatsApp / WeChat:

+ 86 13695762473

E-mail:

[chráněno e-mailem]

Přidat:

Průmyslová zóna Yangwan, město Qiaoxia, Yongjia, Wenzhou, Čína

Produkty

Služby

Powered by
Sociální sítě
Copyright © 2021 Wenzhou Risen Amusement Equipment Co., Ltd - Blog | Zásady ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky
Domů
Produkty
E-Mail
Kontakt