EN
Jak přežije průmysl krytých hřišť pod pandemií
Datum příspěvku: 2021-12-20 00:00:00 Návštěva: 9

V roce 2021 zuří epidemie COVID-19 a všechna průmyslová odvětví byla pozastavena. Těžce zasaženým odvětvím se stal také dětský zábavní průmysl. Jak proráží provoz a přežití vnitřního hřiště? Shrnutí je následující, doufám, že pomohu a inspiruji všechny!

Z hlediska hardwarového zázemí je potřeba zajistit hygienu dětského hřiště, kontrolovat teplotu dětí i dospělých, kteří si přijdou hrát, dobře se evidovat, dobře dezinfikovat, kontrolovat, když je tam moc. mnoho lidí a personál musí dělat každý den pro dětská zábavní zařízení Dobrá dezinfekce, aby bylo zajištěno bezpečné, čisté a šťastné dětské hřiště pro děti.

V reakci na dopad epidemie bude výrazně ovlivněn výkon a náklady lze interně upravit. Nájem je poměrně velký náklad. Domluvte se s pronajímatelem na snížení nájemného a dosáhněte částky, kterou všichni akceptují. Kontrolujte počet zaměstnanců a snižujte náklady na pracovní sílu. Za účelem stimulace spotřeby snižte vstupenky, přilákejte více dětí ke hře a zvyšte příjem některých ziskových bodů na dětském hřišti.

139c3b918bbc4b6aa036cb0c43be00de


Prosím odejdi
nás a
zpráva

Tel / WhatsApp / WeChat:

+ 86 13695762473

E-mail:

[chráněno e-mailem]

Přidat:

Průmyslová zóna Yangwan, město Qiaoxia, Yongjia, Wenzhou, Čína

Produkty

Služby

Powered by
Sociální sítě
Copyright © 2021 Wenzhou Risen Amusement Equipment Co., Ltd - Blog | Zásady ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky
Domů
Produkty
E-Mail
Kontakt