EN
Jak prosperovat podnikání v parku na vnitřním hřišti
Datum příspěvku: 2021-09-13 00:00:00 Návštěva: 8

Nyní, když je krytých dětských parků stále více, konkurence mezi vrstevníky je také velká, jak tedy v takové situaci kryty parky lépe spravovat a zvyšovat zisk? Dnes vám představíme některé účinné metody.

1

1.Různá propaganda. Jedná se o velmi běžnou, ale účinnou metodu. V první řadě můžeme po školách, školkách a nákupních centrech roznášet letáky, aby se o našich parcích a atraktivních projížďkách dozvědělo více rodičů a dětí. Kromě toho musíme zvýšit investice do mediální propagace. Výzkum ukazuje, že lidé stráví každý den 2 hodiny na mobilním telefonu, můžeme vytvořit ID pro náš krytý park na mobilních médiích, jako je yotube, tiktok. A publikujte několik zajímavých interaktivních videí pro rodiče a děti nebo pohádky před spaním, které poskytují nějaké návrhy pro rodiče, jak vzdělávat své děti, rodiče budou velmi ochotni sledovat náš účet a vzít své děti do našeho krytého parku, protože náš park je také přítelem některých rozsah.
2. Mnohostranná interakce. V první řadě můžeme zajistit místo pro dětskou narozeninovou oslavu. Když děti sfouknou svíčky, mohou se pobavit i ve vnitřním parku. Budou to pro ně nezapomenutelné narozeniny. Za druhé, v krytém parku můžeme pořádat některé vzdělávací aktivity, jako jsou znalosti první pomoci, hasičské znalosti atd., aby se děti mohly naučit více dovedností v uvolněné atmosféře mimo školu. To také umožňuje parku více interakce s dětmi, takže jsou ochotnější chodit si do parku hrát.

未 标题 -1

3. Víceúrovňová péče. Nejen když si děti hrají, musíme jim poskytnout odbornou péči a vedení, abychom zabránili jejich zranění a zajistili jim zábavu. Mezitím je také nutné zajistit místa pro odpočinek rodičů. Některá masážní křesla lze například umístit tak, aby si rodiče mohli při péči o své děti odpočinout.
Děti jsou hlavním subjektem zážitkového projektu a rodiče jsou hlavním subjektem konzumenta. Pouze psychologie obojího se bere v úvahu zároveň, tedy poskytnout dětem zábavné a pohodlné produkty a poskytnout rodičům bezpečné a bezpečné prostředí, náš krytý park bude stále lepší a lepší.


Prosím odejdi
nás a
zpráva

Tel / WhatsApp / WeChat:

+ 86 13695762473

E-mail:

[chráněno e-mailem]

Přidat:

Průmyslová zóna Yangwan, město Qiaoxia, Yongjia, Wenzhou, Čína

Produkty

Služby

Powered by
Sociální sítě
Copyright © 2021 Wenzhou Risen Amusement Equipment Co., Ltd - Blog | Zásady ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky
Domů
Produkty
E-Mail
Kontakt