EN
Jak vybrat místo pro krytý trampolínový park
Datum příspěvku: 2020-08-06 00:00:00 Návštěva: 9

Indoor trampoline parks have become more and more popular in recent years, and the development of trampoline parks has become more and more prosperous. Consumers are also very fond of trampoline entertainment. Gradually, trampoline parks have become more and more open. If you want to build an indoor trampoline theme park, the choice of venue is the top priority, and it is also a necessary condition for the successful operation of the trampoline park. Before choosing a venue, you must know the following three points: the particularity of the venue, the basic positioning, and the necessity of research.

1. Specifické požadavky na místo: Trampolína dětská hřiště obecně vyžadují pravidelné tvary, méně sloupů a výšku více než 5.2 metru. Tyto požadavky také způsobují větší potíže provozovatelům trampolínových hřišť.

2. Základní umístění: Investoři musí mít základní umístění plánovaného trampolínového parku, jako je objekt hráče, velikost místa konání atd. Pokud je hlavní cílová věková skupina 3-12 let, může být hřiště asi 300 metrů čtverečních. Pokud je pro všechny věkové kategorie, doporučuje se více než 600 metrů čtverečních.

3. Nezbytnost výzkumu: Krytý trampolínový park je riskantní investiční projekt s vysokou návratností zisku, takže je velmi důležité, aby investoři provedli dobrý průzkum trhu v rané fázi.

0620-e-1

Průzkum trhu

1. Tržní poptávka a analýza potenciálu, včetně populace, ekonomické úrovně, úrovně příjmu, kapacity spotřeby atd.;
2. Analýza trendů v odvětví, zjišťování provozních podmínek kulturních a sportovních hřišť v cílovém území pro pochopení rozvojového potenciálu území, jako jsou videoherny, bowlingové dráhy, fitness centra atd.
3. Konkurenční analýza, zda existují konkurenti, musí investoři parku komplexně zvážit, aby získali cílovou oblast

ZB-20180312-1260a

Odhad nemovitosti

1. Test toku lidí, porovnání schopností zákazníků, zvážení viditelnosti a pohodlí atd., abyste získali nejlepší umístění a rozumnou volbu.
2. Na základě znalosti tržní ceny, plošného členění, podpůrných podmínek inženýrských nemovitostí, vlastnických práv atd. zvolit cenově nejvýhodnější místo dle investičního rozpočtu.
Vzhledem k tomu, že obecným cílem trampolín jsou především mladí lidé, je obecně doporučován výběr místa v blízkosti škol, obchodních center, velkých supermarketů, tělocvičen, komplexních hřišť a dalších míst, kde se více koncentruje mládež.


Prosím odejdi
nás a
zpráva

Žhavé kategorie

Tel / WhatsApp / WeChat:

++ 86 18257725727

E-mail:

[chráněno e-mailem]

Přidat:

Průmyslová zóna Yangwan, město Qiaoxia, Yongjia, Wenzhou, Čína

Produkty

Služby

Sledujte nás
Copyright © 2021 Wenzhou Risen Amusement Equipment Co., Ltd - Blog | Zásady ochrany osobních údajů | Podmínky
Domů
Produkty
E-Mail
KONTAKT