EN
Jak vybrat místo pro krytý trampolínový park
Datum příspěvku: 2020-08-06 00:00:00 Návštěva: 6

Vnitřní trampolínové parky jsou v posledních letech stále populárnější a rozvoj trampolínových parků stále více prosperuje. Spotřebitelé mají také velmi rádi zábavu na trampolíně. Postupně se trampolínové parky stále více otevírají. Pokud chcete vybudovat krytý trampolínový zábavní park, je výběr místa na prvním místě a je také nutnou podmínkou úspěšného provozu trampolínového parku. Před výběrem místa konání musíte znát následující tři body: zvláštnost místa konání, základní umístění a nutnost průzkumu.

1. Specifické požadavky na místo: Trampolínová hřiště obecně vyžadují pravidelné tvary, méně sloupů a výšku více než 5.2 metru. Tyto požadavky také způsobují větší potíže provozovatelům trampolínových hřišť.

2. Základní umístění: Investoři musí mít základní umístění plánovaného trampolínového parku, jako je objekt hráče, velikost místa konání atd. Pokud je hlavní cílová věková skupina 3-12 let, může být hřiště asi 300 metrů čtverečních. Pokud je pro všechny věkové kategorie, doporučuje se více než 600 metrů čtverečních.

3. Nezbytnost výzkumu: Krytý trampolínový park je riskantní investiční projekt s vysokou návratností zisku, takže je velmi důležité, aby investoři provedli dobrý průzkum trhu v rané fázi.

0620-e-1

Průzkum trhu

1. Tržní poptávka a analýza potenciálu, včetně populace, ekonomické úrovně, úrovně příjmu, kapacity spotřeby atd.;
2. Analýza trendů v odvětví, zjišťování provozních podmínek kulturních a sportovních hřišť v cílovém území pro pochopení rozvojového potenciálu území, jako jsou videoherny, bowlingové dráhy, fitness centra atd.
3. Konkurenční analýza, zda existují konkurenti, musí investoři parku komplexně zvážit, aby získali cílovou oblast

ZB-20180312-1260a

Odhad nemovitosti

1. Test toku lidí, porovnání schopností zákazníků, zvážení viditelnosti a pohodlí atd., abyste získali nejlepší umístění a rozumnou volbu.
2. Na základě znalosti tržní ceny, plošného členění, podpůrných podmínek inženýrských nemovitostí, vlastnických práv atd. zvolit cenově nejvýhodnější místo dle investičního rozpočtu.
Vzhledem k tomu, že obecným cílem trampolín jsou především mladí lidé, je obecně doporučován výběr místa v blízkosti škol, obchodních center, velkých supermarketů, tělocvičen, komplexních hřišť a dalších míst, kde se více koncentruje mládež.


Prosím odejdi
nás a
zpráva

Tel / WhatsApp / WeChat:

+ 86 13695762473

E-mail:

[chráněno e-mailem]

Přidat:

Průmyslová zóna Yangwan, město Qiaoxia, Yongjia, Wenzhou, Čína

Produkty

Služby

Powered by
Sociální sítě
Copyright © 2021 Wenzhou Risen Amusement Equipment Co., Ltd - Blog | Zásady ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky
Domů
Produkty
E-Mail
Kontakt