EN
Jak vybrat potenciální místo pro vnitřní zlobivý hrad
Datum příspěvku: 2022-01-25 00:00:00 Návštěva: 18

Podnikání je domácí úkol, který vyžaduje neustálé studium a tvrdou práci, aby bylo možné sklízet plody úspěchu. Otevření zlobivého hradu, dobré umístění se rovná polovině úspěchu. Následující strategie je velmi užitečná pro referenci. 

Obecně řečeno, nákupní centra mají relativně stabilní zákaznický tok, širokou zákaznickou základnu a vysokou míru konverze. Mnoho rodičů bere s sebou na nákupy své děti a konzumní potenciál je velmi vysoký; Někteří si zřídí dětský koutek, což je dobré umístění pro zlobivé hrady; navíc se jedná o nájemní centrum, které nemusí mít specifickou dětskou část, takže je nutné měřit typ zdrojů zákazníků mimo obchodní centrum. Samozřejmě, pokud se rozhodnete usadit se v obchodním centru, měli byste se vyhnout následujícím body: 

1: Nezbedný hrad je umístěn v supermarketu a jsou zde přísné požadavky na požární ochranu. Například by neměl být instalován v budovách se čtyřmi nebo nadzemními nebo podzemními nebo polopodzemními podlažími. Materiály zařízení by měly být nehořlavé, zpomalující hoření nebo zpomalující hoření. , Některá nákupní centra nemusí tomuto aspektu rozumět, uvádějí investory v omyl, vedou k nekvalifikované požární inspekci, jsou nuceny zavřít, což investorům způsobuje velké ztráty. 

2: Aby vyhověli potřebám podpory investic, někteří obchodníci v nákupních centrech provedli několik investičních pozvánek pro stejnou kategorii, což vedlo ke špatnému konkurenčnímu prostředí v nákupním centru. Než vstoupíte do nákupního centra, zjistěte více o potřebách podpory investic a požádejte o podepsání exkluzivní smlouvy na ochranu vašich vlastních zájmů před poškozením. 

1

Před výběrem místa je první věcí, kterou musíte udělat, je průzkum trhu. Oblast pokrytí nezbedného hradu se pohybuje mezi 1.5-3 kilometry (zavedení vzdělávacích zdrojů, supermarkety atd. se počítá samostatně). Chcete-li zjistit okolní děti školního věku, můžete pomocí mapové aplikace lokalizovat a vyhledat okolní mateřské školy, základní školy atd. pro vyšetřování. Po absolvování žákovského pramenného šetření je nutné porozumět životnímu rytmu rodičů. Obecně lze říci, že rodiče s rychlým životem mají se svými dětmi méně společnosti. Mnoho aktivit rodičů a dětí se proto stalo oblíbenými projekty rodičů a umístění hradu Naughty Castle je tak akorát. Může vyjít vstříc rodičům v doprovodu dětí ve volném čase. 

33

Navíc je nutné porozumět jednotkové ceně okolních obchodníků, aby bylo možné odhadnout spotřebu rodin v okolí a zda mají dobrý spotřební potenciál. Nejlepší je vybrat si region s vysokým potenciálem spotřeby a výkonem v souladu s cenou vstupenek Naughty Castle. Omezené náklady stimulují větší zisky. 

 Výše jsou body pro vaši referenci.


Prosím odejdi
nás a
zpráva

Tel / WhatsApp / WeChat:

+ 86 13695762473

E-mail:

[chráněno e-mailem]

Přidat:

Průmyslová zóna Yangwan, město Qiaoxia, Yongjia, Wenzhou, Čína

Produkty

Služby

Powered by
Sociální sítě
Copyright © 2021 Wenzhou Risen Amusement Equipment Co., Ltd - Blog | Zásady ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky
Domů
Produkty
E-Mail
Kontakt