ENdowndown
Jak vybrat vybavení pro dvorek
Datum příspěvku: 2021-07-06 00:00:00 Návštěva: 35

Dětství dětí je krátké a vzácné, rodiče jsou neustále pracovně vytížení, nemají moc času své děti doprovázet. Je také velmi vzácné vzít je do parku na hraní. Instalace nějakého zábavního zařízení na dvorek však umožňuje dětem vesele si hrát doma a rodiče mohou své děti také pohodlněji doprovázet. Jaké zábavní vybavení se hodí na domácí dvorek, dnes vám dám pár tipů.

QQ fotografie 20160929130516

Jak může ve šťastném dětství chybět vzpomínka na skluzavku? Prvním doporučením je proto malá venkovní skluzavka střední velikosti, která je vhodná pro rodinné použití. Vzhledem k omezenému prostoru dvorku obvykle doporučujeme jedno schodiště, jednu skluzavku a jednu plošinovou konstrukci, která je jednoduchá, ale vhodná na mini dvorek. Pokud je dvorek dostatečně velký, doporučujeme přidat houpačku venkovní zábavní zařízení, aby byly dostupné základní funkce přehrávání. Také jsou zde pozinkované sloupky a dřevěné sloupky pro vaši volbu.

20150605_110340

Za druhé Houpací kůň je také nezbytným prvkem na dvorek. Houpací kůň zabírá malou plochu a má různé tvary. Je to také dobrá volba pro dvorek.

WeChat Image_20211007110816

Since the amusement equipment for backyard is usually installed by yourself, “Easy Installation” is the super concerned points by most families, we mainly recommend plastic toys. These toys have various specifications and can satisfy backyard venues of different sizes. The installation is also very simple, usually 1-2 adults can complete the installation. These toys have a variety of functions, such as swing, rock climbing, slide, etc., which can meet the needs of children for playing.

鲨鱼1 副本
Citron
红1 副本


Prosím odejdi
nás a
zpráva

Žhavé kategorie

Tel / WhatsApp / WeChat:

++ 86 18257725727

E-mail:

[chráněno e-mailem]

Přidat:

Průmyslová zóna Yangwan, město Qiaoxia, Yongjia, Wenzhou, Čína

Produkty

Služby

Wenzhou Risen Amusement Equipment Co., Ltd
Sledujte nás
  • tik tak
Copyright © 2021 Wenzhou Risen Amusement Equipment Co., Ltd - Blog | Zásady ochrany osobních údajů | Podmínky
Domů
Produkty
E-Mail
Kontakt
nahoře