EN
Jak vybrat vybavení pro dvorek
Datum příspěvku: 2021-07-06 00:00:00 Návštěva: 5

Dětství dětí je krátké a vzácné, rodiče jsou neustále pracovně vytížení, nemají moc času své děti doprovázet. Je také velmi vzácné vzít je do parku na hraní. Instalace nějakého zábavního zařízení na dvorek však umožňuje dětem vesele si hrát doma a rodiče mohou své děti také pohodlněji doprovázet. Jaké zábavní vybavení se hodí na domácí dvorek, dnes vám dám pár tipů.

QQ fotografie 20160929130516

Jak může ve šťastném dětství chybět vzpomínka na skluzavku? Prvním doporučením je proto malá venkovní skluzavka střední velikosti, která je vhodná pro rodinné použití. Vzhledem k omezenému prostoru dvorku obvykle doporučujeme jedno schodiště, jednu skluzavku a jednu plošinovou konstrukci, která je jednoduchá, ale vhodná na mini dvorek. Pokud je dvorek dostatečně velký, doporučujeme přidat houpačku venkovní zábavní zařízení, aby byly dostupné základní funkce přehrávání. Také jsou zde pozinkované sloupky a dřevěné sloupky pro vaši volbu.

20150605_110340

Za druhé, houpací kůň je také nezbytným prvkem pro dvorek. Houpací kůň zabírá malou plochu a má různé tvary. Je to také dobrá volba pro dvorek.

WeChat Image_20211007110816

Vzhledem k tomu, že zábavní zařízení na dvorek si obvykle instalujete svépomocí, většina rodin se nejvíce zajímá o „Snadnou instalaci“, doporučujeme především plastové hračky. Tyto hračky mají různé specifikace a mohou uspokojit dvorky různých velikostí. Instalace je také velmi jednoduchá, instalaci zvládnou většinou 1-2 dospělí. Tyto hračky mají různé funkce, jako je houpačka, lezení po skalách, skluzavka atd., které mohou splnit potřeby dětí na hraní.

鲨鱼1 副本
Citron
红1 副本


Prosím odejdi
nás a
zpráva

Tel / WhatsApp / WeChat:

+ 86 13695762473

E-mail:

[chráněno e-mailem]

Přidat:

Průmyslová zóna Yangwan, město Qiaoxia, Yongjia, Wenzhou, Čína

Produkty

Služby

Powered by
Sociální sítě
Copyright © 2021 Wenzhou Risen Amusement Equipment Co., Ltd - Blog | Zásady ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky
Domů
Produkty
E-Mail
Kontakt