EN
Jak vybrat vybavení pro venkovní zábavu
Datum příspěvku: 2022-06-02 00:00:00 Návštěva: 5

It is the nature of children to love to play. In order to meet the needs of children who love to play, many tourist attractions, kindergartens, parks, communities, real estate, playgrounds and squares will put some children's play equipment for children to play, and face a variety of outdoor play. Are you picking on the equipment? Which venkovní zábavní zařízení is better to choose?


1. Identifikujte potřeby 

Při výběru venkovního zábavního zařízení je nutné umístit výběr zábavního zařízení podle potřeb místa konání a uživatelů (počet osob, věk). Existují tisíce venkovních dětských herních zařízení. Při nákupu venkovního herního vybavení nelze slepě následovat trend. Operátoři by měli nejen pozorovat, zda mají nové nápady, ale také rozumět tržním podmínkám, kombinovat je se svou vlastní situací a vybrat si to, které vyhovuje jejich vlastním potřebám a účelům místa konání.


2. Uspokojit potřeby dětí různého věku

Venkovní zábavní zařízení by se mělo lišit podle různých věkových úrovní dětí. Kvalitní zábavní zařízení umožní dětem opakovaně si hrát, učit se z aktivního provozu a být vždy plné zájmu. Pokud děti mohou získat zkušenosti z výher ve hře, získají pocit úspěchu a v důsledku toho budou ochotny být člověkem, který se odváží jít výzvám.


3.Vysoká cena výkon

Efektivita nákladů je klíčovým bodem při výběru venkovního herního vybavení. Musíte být dobří v porovnání nákladové efektivity venkovního dětského herního vybavení, které je pro vás vhodnější, jako jsou: technická síla, výrobní kapacita, technologie produktu, rozumné plánování, pověst společnosti, poprodejní servis, cena atd. Měl by být používán jako referenční faktor, nezapomeňte nakupovat, nejen proto, abyste měli zvýhodněné ceny, ale také komplexně zvažovali, slepě nesnižovali náklady a nezpůsobovali potenciální bezpečnostní rizika.

4. Bezpečnost a kvalita jdou ruku v ruce

Vysoce kvalitní venkovní zábavní zařízení musí mít dobré materiály, jedinečné tvary a sofistikované řemeslné zpracování, aby bylo dětské zábavní zařízení hodnotnější. Pod podmínkou zajištění bezpečnosti a bez ztráty vlastností je odolný a vytváří vědecké a humanizované venkovní hřiště pro děti. Je také jedním z kritérií pro výběr venkovních hřišť, aby měly děti více prostoru pro hru a fyzickou kondici.

Záležitosti vyžadující pozornost při výběru outdoorového zábavního vybavení. Kromě výše uvedených nákupních bodů jsou problémem, který nelze ignorovat, také detaily jízd, a je třeba se vyhnout vybavení s ostrými hranami, ostrými tvary a nebezpečnými rohy. Při výběru se ujistěte, že povrch svařovaných dílů je hladký a díly, které ukotvují nebo podpírají konstrukci, by měly být pevné a stabilní. Hřebíky by měly lícovat s hlavní konstrukcí, šrouby by měly být zakryty plastovými krytkami a výčnělky by neměly přesáhnout 8 mm.


Prosím odejdi
nás a
zpráva

Tel / WhatsApp / WeChat:

+ 86 13695762473

E-mail:

[chráněno e-mailem]

Přidat:

Průmyslová zóna Yangwan, město Qiaoxia, Yongjia, Wenzhou, Čína

Produkty

Služby

Powered by
Sociální sítě
Copyright © 2021 Wenzhou Risen Amusement Equipment Co., Ltd - Blog | Zásady ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky
Domů
Produkty
E-Mail
Kontakt