EN
Jak vybrat vybavení pro venkovní hřiště
Datum příspěvku: 2020-12-07 00:00:00 Návštěva: 7

The construction of the city is no longer limited to how high the houses are built, but how complete the overall supporting facilities are. In order to meet the amusement needs, many tourist attractions, kindergartens, parks, communities, real estate, playgrounds and squares will put some children's amusement equipment for Children play, facing a variety of venkovní zábavní zařízení, then, how to choose outdoor amusement equipment, and what are the characteristics of these supporting amusement equipment? How to choose outdoor amusement equipment.

267f9e2f07082838141d109c5b6c9b064d08f127 副本

1. Zjistěte potřeby a najděte správné umístění
Při výběru venkovního zábavního vybavení určete výběr zábavních zařízení podle místa konání, uživatelů (počet lidí, věk, preference) a potřeb parku. Dětské venkovní expanzní zábavní zařízení klade důraz na integraci různých faktorů prostřednictvím zobrazení regionálních zvyků, vyjádření individuální estetiky a spojení s tradiční kulturou. Účelem je umožnit dětem zažít zábavu při zábavě, naučit se sdílet a zlepšit fyzickou kondici. Venkovní dětské zábavní zařízení je přizpůsobený produkt s neustále se měnícími typy. Při objednávání vybavení pro venkovní zábavu byste neměli slepě následovat trend. Investoři by měli nejen sledovat, zda mají nové nápady, ale také rozumět tržním podmínkám, kombinovat je se svými vlastními okolnostmi a vybrat si místo, které vyhovuje jejich potřebám a využití. Venkovního dětského herního vybavení.
2. Bezpečnost na prvním místě, zajištění kvality
Kvalitní venkovní zábavní zařízení bude vyrobeno z dobrých materiálů, spolu s designovými prvky lidí, aby bylo zábavní zařízení hodnotnější. Venkovní zábavní zařízení by mělo být bez zápachu, netoxické a bez křídla. Kombinace jeho částí by měla být velmi pevná, aby se neuvolňovala a neohrožovala bezpečnost. Za podmínek zajištění bezpečnosti bez ztráty svých vlastností je trvanlivé vytvořit vědecké a humanizované venkovní hřiště pro děti a poskytnout dětem více radostný a zdravý herní prostor.

4034970a304e251f3d4d2b114473fb107d3e539a 副本

3. Uspokojit potřeby a liší se od člověka k člověku
Venkovní zábavní zařízení by se mělo lišit vzhledem k různé věkové úrovni dětí, ať už ve vzhledu zařízení nebo náplni hry, je to v podstatě stejné. To vedlo k tomu, že investoři nebyli schopni zajistit konkurenceschopnost hřiště po zakoupení zařízení. Dobré návrhy jsou navrženy pro zájmy dětí v různém věku. Dobré zázemí umožní dětem hrát si opakovaně, vždy plné zájmu. Pochopte ale, že příliš těžké hry utlumí dětské sebevědomí a příliš snadné hry děti nepřitahují.
4. Kvalitní služby, vysoké náklady na výkon
Efektivita nákladů je klíčem k výběru venkovního zábavního vybavení. Musíte být dobří v porovnávání toho, co je pro vás vhodnější z nákladové efektivity venkovního dětského zábavního vybavení, jako jsou: technická síla, výrobní kapacita, technologie produktu, rozumné plánování, pověst společnosti, poprodejní servis, cena atd. Všechny by měly být použity jako referenční faktor. Nezapomeňte nakupovat. Je třeba vzít v úvahu jak zvýhodněné ceny, tak komplexní zvážení. Nebuďte chamtiví po malých a levných, slepě snižujte náklady a způsobujte bezpečnostní rizika.

Podle osobnosti existují zhruba dva typy dětských osobností: extrovertní a temperamentní, introvertní a tichí. Pro extrovertní a aktivní děti může hřiště vybrat dětské skluzavky, dětské lanové sítě, šplhací sítě, dětské rozšiřovací a další dynamické vybavení dle aktivní osobnosti dětí. U introvertních dětí můžete zvolit chvění hudby, houpaček, bicích nástrojů, mikrofonů atd., aby se dítě stalo extrovertní a živé a změnilo tichou osobnost.


Prosím odejdi
nás a
zpráva

Tel / WhatsApp / WeChat:

+ 86 13695762473

E-mail:

[chráněno e-mailem]

Přidat:

Průmyslová zóna Yangwan, město Qiaoxia, Yongjia, Wenzhou, Čína

Produkty

Služby

Powered by
Sociální sítě
Copyright © 2021 Wenzhou Risen Amusement Equipment Co., Ltd - Blog | Zásady ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky
Domů
Produkty
E-Mail
Kontakt