EN
Jak čistit a udržovat trampolínový park
Datum příspěvku: 2020-09-14 00:00:00 Návštěva: 8

Vzhledem k tomu, že trampolínový park je veřejným místem, kde se shromažďují a hrají si děti, je nutné provádět čištění a dezinfekci na místě. Víte jako investor, jak dezinfikovat a čistit zábavní zařízení v trampolínovém parku? Pospěšte si a získejte správný způsob čištění.
84b5e029b27f41eebf24eb00467b3b35 副本

Při čištění můžete použít dezinfekci, mýdlovou vodu a dezinfekční prostředek. Před použitím jej nařeďte a nakonfigurujte podle poměru návodu, abyste se vyhnuli otravě, a poté otřete hadrem. Můžete také použít konev, naředěnou dezinfekční vodou a nastříkat. Opět bude bezpečnější hrát. Můžete si také zakoupit ultrafialové dezinfekční lampy pro sterilizaci. Na zřejmém místě trampolínového parku je zavěšena deska se záznamem o dezinfekci, aby rodiče měli jistotu.

f4bd816d40a24072ae864341c1bc259a 副本

U vybavení trampolíny lze provést týdenní rutinní kontrolu a hlavní prohlídku a údržbu komponentů trampolíny za půl měsíce až 1 měsíc. Konkrétní přístup je:
1. Kontrola pružiny (300,000 XNUMX krát použití): Zda nedošlo k nějaké deformaci; zda je rez; ve statickém stavu pružiny lze pružinu používat bez natahování. Pokud je pružina natažená, znamená to, že vypršela životnost a je třeba ji vyměnit;
2. Zkontrolujte povrch bungee: zda jsou na povrchu bungee praskliny, zda není mimo čáru, zda místo spojení suchého zipu není správně spojeno a není zarovnáno;
3. Měkká podložka na trampolínu: Zda je povrch rozbitý nebo popraskaný, zda je krejčí mimo linku, zda je houba v měkké tašce posunutá (dochází k posunu pro otevření zipu, aby byl úhledně uspořádán), zda měkká taška a šev suchého zipu jsou posunuty mimo zarovnání (Pokud pohyb není zarovnán, znovu vložte zarovnání a úhledně zatáhněte).
4. Kontrola ocelového rámu: Zda jsou šrouby v místě upevnění uvolněné a zda není zlomená ocelová trubka.
5. Bazén s houbami: vyčistěte jednou měsíčně, odstraňte všechny bloky houby, očistěte nečistoty pod bazénem a vydrhněte ochrannou podložku pod bazénem.
6. Mezi stěnou a zařízením: Zkontrolujte, zda na spojce neodpadává nějaký materiál stěny.
7. Seine: Zda je síť uvolněná nebo rozbitá.


Prosím odejdi
nás a
zpráva

Tel / WhatsApp / WeChat:

+ 86 13695762473

E-mail:

[chráněno e-mailem]

Přidat:

Průmyslová zóna Yangwan, město Qiaoxia, Yongjia, Wenzhou, Čína

Produkty

Služby

Powered by
Sociální sítě
Copyright © 2021 Wenzhou Risen Amusement Equipment Co., Ltd - Blog | Zásady ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky
Domů
Produkty
E-Mail
Kontakt