EN
Jak navrhnout oblíbený krytý trampolínový park?
Datum příspěvku: 2022-01-19 00:00:00 Návštěva: 8

V designu dekorace vnitřního trampolínového parku je bezpečnost vždy na prvním místě. Při dekorování a navrhování je třeba si uvědomit, že nakupované materiály musí splňovat příslušné normy a nesmí obsahovat toxické a radioaktivní látky. Při zdobení se vyhněte rovným, ostrým a tvrdým věcem, abyste předešli poškrábání a nárazům. téma. Na základě zajištění bezpečnosti je trampolínový park renovován a komplexně zohledňovány různé faktory, aby byl navržen trampolínový park oblíbený u zákazníků. 

Barevné provedení: Při výběru barev pro vnitřní trampolínové parky musí především splňovat vlastnosti zákazníků různého věku, aby se více líbily veřejnosti a získaly si její psychologický souhlas. Děti milují přirozené barvy a v tomto barevném prostředí se mohou velmi dobře odrážet a uchopovat. Použití vlastní barvy nebo stejného barevného systému přírodních tvorů může dětem usnadnit identifikaci a vhodné kontrastní barvy mohou mít silnou přitažlivost a vliv na barvu. V prostředí, jako je krytý trampolínový park, teplé barvy s vysokým barevným jasem způsobí, že se lidé budou cítit šťastní. 

33

Design parku: Vnější design vnitřního trampolínového parku by měl být vizuálně živý, blízký přírodě a vnější vzhled je plný živého výrazu. To je dobré pro trénink kognitivních schopností dětí. Fúze neustále se měnících obrazů ve vzhledu může uspokojit fantazii většiny věcí a rozpoznat více obrazů na základě toho, že mají bionický vzhled. Vzhled vybavení vnitřního trampolínového parku by měl být zajímavý, splňovat preference dospělých i dětí a odpovídat mysli veřejnosti. 

c425

Téma parku: Design dekorace vnitřního trampolínového parku musí být založen na umístění tématu a styl designu dekorace by měl být založen na principu přitahování pozornosti různých skupin lidí; měl by být navržen podle preferencí veřejnosti, aby zdůraznil rozmanitost zábavního parku; smyslová stimulace musí být při návrhu dekorace mimořádná. Umožněte zákazníkům zažít zábavu, která obvykle není k dispozici; herní zážitek musí být různorodý, nejen pro děti, ale také vhodný pro potřeby různých skupin lidí ke hře. Do jednoho vnitřního prostoru haly lze také umístit různé odpočinkové, zábavní a jídelní prostory. 

55

Pro přizpůsobení se případným změnám by měla existovat dostatečná flexibilita a variabilita v oddělení prostor a konfiguraci zařízení pro aktivity. Proto je třeba přijmout odpovídající opatření při výběru konstrukčních materiálů a designu dekorace výstavby krytých trampolínových parků.


Prosím odejdi
nás a
zpráva

Tel / WhatsApp / WeChat:

+ 86 13695762473

E-mail:

[chráněno e-mailem]

Přidat:

Průmyslová zóna Yangwan, město Qiaoxia, Yongjia, Wenzhou, Čína

Produkty

Služby

Powered by
Sociální sítě
Copyright © 2021 Wenzhou Risen Amusement Equipment Co., Ltd - Blog | Zásady ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky
Domů
Produkty
E-Mail
Kontakt