EN
Jak zlepšit služby pro rodiče v krytém trampolínovém parku
Datum příspěvku: 2023-05-23 00:00:00 Návštěva: 5

Děti jsou hlavními spotřebiteli krytých trampolínových parků, ale skutečným dominantním spotřebitelem jsou rodiče. Kromě uspokojování potřeb dětí je nutné posilovat i smysl pro zkušenost rodičů a tím zvyšovat spokojenost spotřebitelů.


1)Nastavte místa pro odpočinek rodičů, jako jsou kavárny, nehtové salony, studia jógy, taneční studia atd., aby rodiče mohli mít své vlastní relaxační chvíle při doprovodu svých dětí. A také může řídit ekonomiku trampolínového parku.2) Připravte si jednorázové ručníky, leukoplasty atd. na hrací plochy. A poskytovat potřebné služby dětem při hře. například když se děti silně potí a jejich oblečení navlhne, personál by měl neprodleně upozornit doprovázející rodiče a poskytnout jednorázové ručníky. Když děti opouštějí trampolínový park, připravte jim fén na vysušení vlasů a oblečení, aby rozdíly venkovních teplot nezpůsobily nachlazení. Když si zákazníci hrají v krytém trampolínovém parku déle než 30 minut, měl by personál proaktivně zákazníkům zajistit doplnění vody.3) Dojem mnoha rodičů z krytých trampolínových parků pochází od tamního personálu, takže personál musí mít dobrou filozofii služeb, profesionální dovednosti, nadšený přístup a humanizované služby. Absolvujte pravidelná školení o profesionálních dovednostech trampolíny, nouzových reakcích atd.


4) Pamatovat si jméno zákazníka, narozeniny atd., zacházet s rodiči jako s přáteli, mít emocionálnější interakci a dělat laskavost, jak jen můžeme, jako je péče o děti, zatímco rodiče mají dočasné záležitosti atd. Tyto akce mohou vytvořit dobré emocionální vztahy s rodiči, pak přirozeně důvěřují našemu vnitřnímu trampolínovému parku a přijdou spotřebovat co nejvíce. Upřímná služba zákazníkům a poskytování více humanizovaných služeb je klíčem k důvěře dětí a rodičů a líbí se nám náš krytý dobrodružný trampolínový park.


Prosím odejdi
nás a
zpráva

Tel / WhatsApp / WeChat:

+ 86 13695762473

E-mail:

[chráněno e-mailem]

Přidat:

Průmyslová zóna Yangwan, město Qiaoxia, Yongjia, Wenzhou, Čína

Produkty

Služby

Powered by
Sociální sítě
Copyright © 2021 Wenzhou Risen Amusement Equipment Co., Ltd - Blog | Zásady ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky
Domů
Produkty
E-Mail
Kontakt