EN
Jak udržovat krytý dětský park
Datum příspěvku: 2020-11-02 00:00:00 Návštěva: 11

Bezpečnost vnitřních dětských hřišť je také důležitým tématem zájmu všech sektorů společnosti. Pro investory parku krytých dětských hřišť, pokud zde nejsou žádní profesionální inženýři, je údržba parku krytých dětských hřišť poněkud obtížná. Dnes zajišťujeme údržbu 6 krytých dětských hřišť pro většinu investic do parků krytých hřišť.

1. Když si děti hrají, nedovolte jim čmárat po zařízení tvrdými předměty, aby nedošlo k poškození.

2.Aby bylo zajištěno, že vaše zařízení dosáhne normální životnosti, nemůžete se při zahájení hry účastnit příliš mnoha dětských her. Obecně platí, že na nafukovacím modelu je umístěno dítě o velikosti 3 metrů čtverečních.

25平方5x5-(2)

3. Tlak vzduchu na zařízení je příliš slabý. Zkontrolujte, zda nedochází k příliš velkému úniku vzduchu, trhlinám nebo výpadkům proudu; pokud je tlak vzduchu příliš silný, trochu zakryjte přívod vzduchu ventilátoru.

4. V případě poškození zařízení lze na poškozené části aplikovat speciální lepidlo a náhradní PVC materiály. Po 5 minutách lepidla se vám nebude lepit na ruce. Přilepte a pořádně vymačkejte. Může být použit během několika minut.

64平方-8x8

5. Malé tvary na zařízení hrají dekorativní roli a děti by neměly být nuceny tahat nebo trhat, aby nedošlo k poškození.

70 森林7

6. Pokud je abnormálním používáním poškozena velká plocha, může výrobce poskytnout profesionální opravárenské služby nebo jej poslat přímo do továrny na opravu.

Údržbářské práce by měly pravidelně sledovat a testovat klíčové díly a vyměňovat související díly. Pokud máte nějaké problémy, které nelze opravit, kontaktujte prosím včas výrobce.


Prosím odejdi
nás a
zpráva

Tel / WhatsApp / WeChat:

+ 86 13695762473

E-mail:

[chráněno e-mailem]

Přidat:

Průmyslová zóna Yangwan, město Qiaoxia, Yongjia, Wenzhou, Čína

Produkty

Služby

Powered by
Sociální sítě
Copyright © 2021 Wenzhou Risen Amusement Equipment Co., Ltd - Blog | Zásady ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky
Domů
Produkty
E-Mail
Kontakt