EN
Jak vyrobit nápady na venkovní skluzavku z nerezové oceli
Datum příspěvku: 2022-06-02 00:00:00 Návštěva: 7

1.Proč jsou venkovní nerezové skluzavky na zakázku tak oblíbené?

Nerezové skluzavky na zakázku jsou v posledních letech velmi oblíbené. Vnitřní dětská hřiště a venkovní velká hřiště, velká nákupní centra, parky, komunity a scénická místa, to vše jsou základní nerezové skluzavky. Vzhledem k tomu, že jde o projekt špičkového zábavního vybavení, vzhled nerezových skluzavek nejen výrazně zlepšuje kvalitu okolních zábavních zařízení, ale také rychle zlepšuje úroveň místa konání.

a) Jaké je atraktivní kouzlo nerezové skluzavky?

Ve srovnání s tradičními plastovými skluzavkami s nevýhodami rotačního lisování, výroby forem a pevné velikosti a tvaru jsou nerezové skluzavky přizpůsobitelné ve stylu a tvaru. Měření lze provést dle místa a požadavků dodaných zákazníkem. Přizpůsobeno podle potřeb zákazníka.

b) Materiál má vynikající environmentální vlastnosti a odolnost proti povětrnostním vlivům. Posuvné kolejnice z nerezové oceli obecně používají jako základní materiál nerezovou ocel 304 se silnou odolností proti povětrnostním vlivům, která je bezpečná a šetrná k životnímu prostředí, stabilní ve výkonu a má výhody vysoké tvrdosti, odolnosti proti opotřebení, odolnosti proti korozi a vysoké hladkosti. Nedeformuje se ani nepoškodí ani po desetiletí umístění venku.

 Nerezové skluzavky jsou vyráběny převážně argonovým obloukovým svařováním a technologií tepelného zpracování. Po svaření je leštěn a kartáčován, aby se z povrchu odstranily otřepy a stopy po svarech, což má za následek hladší a strukturovanější povrch.


2.Jak přizpůsobit skluzavky z nerezové oceli?

Za prvé, podle skutečné velikosti místa konání musí být přizpůsoben tvar a styl skluzavek, které odpovídají potřebám zákazníků. Za předpokladu zajištění bezpečnosti plně využijte prostor staveniště k vytvoření designu. Nerezové skluzavky často sledují schody nebo využívají terén k přechodu z výšky na nízkou. Při instalaci je třeba vzít v úvahu mnoho předpokladů, jako je základ země, výška plošiny, propustnost světla, průměr, rotační oblouk, poloha podpěry a velikost vstupu. Zvednutí na místě, problémy se svařováním na místě. Dobrý design a rozumná výroba jsou podstatou nerezových skluzavek a profesionalita je na prvním místě při nákupu nerezových skluzavek.

Nerezové skluzavky totiž nepatří k často vyměňovanému vybavení. Po instalaci je nelze snadno vyměnit. Jak vytvořit vyšší hodnotu pro vaše nerezové sklíčka Věřím, že už máte odpověď.


Prosím odejdi
nás a
zpráva

Tel / WhatsApp / WeChat:

+ 86 13695762473

E-mail:

[chráněno e-mailem]

Přidat:

Průmyslová zóna Yangwan, město Qiaoxia, Yongjia, Wenzhou, Čína

Produkty

Služby

Powered by
Sociální sítě
Copyright © 2021 Wenzhou Risen Amusement Equipment Co., Ltd - Blog | Zásady ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky
Domů
Produkty
E-Mail
Kontakt