EN
Návod k použití venkovního fitness zařízení
Datum příspěvku: 2021-12-26 00:00:00 Návštěva: 11

Venkovní fitness zařízení poskytuje pohodlí pro národní fitness kdykoli a kdekoli. Mělo by se to ale využívat i vědecky, jinak to bude kontraproduktivní. Je nutné hýbat tělem a přitom se vyhýbat újmě, aby bylo dosaženo účelu kondice. Následuje několik tipů pro používání fitness zařízení.

33

1. Při používání fitness zařízení dbejte na bezpečnost. Před použitím věnujte pozornost kontrole, zda je zařízení v dobrém stavu. Pokud dojde k jakémukoli poškození, okamžitě kontaktujte vedení.

2. Pacienti s těžkou hypertenzí, ischemickou chorobou srdeční, plicním srdečním onemocněním, astmatem a závratí by měli deaktivovat nebo používat fitness zařízení opatrně, aby se předešlo nehodám, nenoste pantofle, vysoké podpatky atd., aby nedošlo ke zranění způsobenému uklouznutím a pádem při nestabilním stání. .

3. Starší, nemocní a děti by neměli být používáni sami a měli by být doprovázeni rodinnými příslušníky nebo jinými osobami, aby se předešlo nehodám;

4. Při cvičení, od jednoduchých po komplexní, používejte střední sílu a držte se fitness zařízení oběma rukama.

5. Při používání fitness zařízení byste měli ovládat čas a rychlost podle své fyzické síly. Pokud se během používání objeví příznaky jako bušení srdce, závratě, sípání, nevolnost a zvracení, okamžitě přestaňte, odpočívejte na místě a v případě potřeby vyhledejte lékařskou pomoc.

111

Tříčlenný krouťák A: Při kroucení pasu to obvykle trvá 34 sekund. U některých starších lidí není vhodné používat pouze 12 sekund, nepoužívejte výbušnou sílu.

22

Leg press: Při tlaku na nohu může zvednutí nohy příliš vysoko ohrozit hlavu stehenní kosti a páteř starších osob.


Prosím odejdi
nás a
zpráva

Tel / WhatsApp / WeChat:

+ 86 13695762473

E-mail:

[chráněno e-mailem]

Přidat:

Průmyslová zóna Yangwan, město Qiaoxia, Yongjia, Wenzhou, Čína

Produkty

Služby

Powered by
Sociální sítě
Copyright © 2021 Wenzhou Risen Amusement Equipment Co., Ltd - Blog | Zásady ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky
Domů
Produkty
E-Mail
Kontakt