EN
Podrobnosti o údržbě a opravách velké venkovní skluzavky v dětském vodním parku
Datum příspěvku: 2022-12-02 00:00:00 Návštěva: 10

Tobogán se obvykle objevuje v aquaparku nebo v parku rodičů a dětí. Výška skluzavky se pohybuje od více než 1 metru do více než 20 metrů. Lidé, kteří chtějí zažít skluzavku, musí jít na vrchol plošiny po schodech a pak se skluzem dolů gravitačně sklouznout podle polohy, kterou skluzavka vyžaduje. Tobogán v aquaparku pochází z honby lidí za životem. Podle různých ročních období a podnebí se nacházejí různé aktivity. V parném létě dokáže tobogán splnit dvě přání lidí najednou: 1. ulevit od horka; 2. Dynamická stimulace. Dokáže všestranně řešit fyzické i psychické potřeby lidí.Údržba:

1. Před otevřením skluzavky se skluzavka všestranně zkontroluje, zda na povrchu skluzavky nejsou odkryté ostré hrany, ostré rohy, otřepy a zda nedochází k prosakování vody na spodní straně skluzavky. .

2. Zda vodní zařízení skluzavky funguje normálně, aby byla zajištěna dodávka mazací vody pro skluzavku.

3. Pravidelně kontrolujte, zda jsou konektory upevněny.

4. Nosné součásti se pravidelně kontrolují, zda v konstrukci nejsou praskliny a deformace ohybem. Pokud jsou nalezeny, musí být včas vyměněny.

5. Skluzavka musí být po dobu nepoužívání potažena plastovou látkou, hrubou látkou nebo červenou, bílou a modrou tkanou látkou, aby se zabránilo stárnutí, vyblednutí a popraskání sklíčka způsobenému ultrafialovým zářením a aby se zabránilo dopadu deště a sněhu. na životnost skluzavky. Část skluzu s prasklinami musí být včas vyměněna (nebo opravena) a v případě nerovností, převráceného nálitku nebo prasklin musí být včas ošetřeno rozhraní skluzu.

6. Během období nepoužívání je třeba zkontrolovat, zda se vrstva barvy na povrchu kovových součástí neodlupuje a nevybledne. V případě loupání a odlupování je třeba s ním zacházet včas. Oklepejte odlupující se a vyboulené polohy a poté je před přelakováním vyleštěte.

7. Musí být organizována pravidelná bezpečnostní kontrola a údržba a skluzavka musí být pravidelně čištěna. Pokud se na povrchu sklíčka objeví voda, písek a vodní kámen, je třeba je včas očistit a vyleštit bavlněným hadříkem nebo brusným papírem.Opravit:

Únik vody ze skluzavky: lepidlo Sika spojující skluzavku FRP stárne. Nejprve odstraňte staré lepidlo a vyčistěte jej. Lehce vyleštěte kluzné spoje, poté znovu naneste lepidlo Sika k jejich utěsnění a vyhlaďte je rukama. Seškrábněte zbytky lepidla na sklo. Po zaschnutí přeleštěte povrch brusným papírem, abyste zajistili, že se karoserie při průchodu nepoškrábe.Praskliny na posouvání: praskliny vyleštěte úhlovou bruskou, před opravou vyčistěte vyleštěný povrch (štětcem nebo bavlněným hadříkem) a poté použijte k opravě gelový lak stejné barvy. Po vytvrzení použijte nejprve 400 # vodní brusný papír pro hrubé broušení, poté 800 # vodní brusný papír pro polojemné broušení a nakonec použijte 1500 # vodní brusný papír pro jemné broušení, aby byl povrch sklíčka rovný a hladký. Nakonec použijte k leštění leštící stroj (s 3 # leštící kapalinou).


Prosím odejdi
nás a
zpráva

Tel / WhatsApp / WeChat:

+ 86 13695762473

E-mail:

[chráněno e-mailem]

Přidat:

Průmyslová zóna Yangwan, město Qiaoxia, Yongjia, Wenzhou, Čína

Produkty

Služby

Powered by
Sociální sítě
Copyright © 2021 Wenzhou Risen Amusement Equipment Co., Ltd - Blog | Zásady ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky
Domů
Produkty
E-Mail
Kontakt