EN
Strategie řízení vybavení dětských hřišť během epidemické situace
Datum příspěvku: 2022-12-07 00:00:00 Návštěva: 9

Od vypuknutí epidemie uplynuly více než tři roky. Bez ohledu na to, v jakém odvětví, je více či méně zasaženo epidemií, včetně nezbedného zámeckého projektu dětského ráje. Ať už se však pohybujeme v jakémkoli odvětví, stále bychom mu měli aktivně čelit a aktivně hledat řešení. To samé platí o Naughty Castle. Pojďme dnes analyzovat obchodní strategie Naughty Castle během epidemie?1. Udělejte dobrou práci při sterilizaci a dezinfekci.

Pod vlivem epidemické situace se zdraví stalo nejvíce znepokojeným problémem a primárním faktorem určujícím, zda turisté přijedou. Dětský ráj proto musí být každý den dezinfikován, s dobrým přirozeným větráním a systémem čerstvého vzduchu. Počet dětí by měl být omezen. Před nástupem do školky by měla být změřena teplota a dodržován zdravotní kód, aby se rodiče pokusili uklidnit. Před nočním uzavřením sálu se provádí dezinfekce a prevence epidemie a druhý den včas odvětrání, aby se zabránilo množení choroboplodných zárodků.2.Zlepšit herní zážitek hráčů.

Horký nezbedný hrad, co je nezbytné, je nové a zajímavé zábavní vybavení, abychom mohli aktualizovat některé malé hry v parku, abychom zlepšili herní zážitek dětí a potřeby rodičů. Zkrátka uvažujte více z pohledu dětí a rodičů, abyste podnítili jejich chuť nakupovat.3. Plně využijte online kanály.

Ačkoli bude offline trh během epidemie ovlivněn, někteří lidé mají tendenci zůstávat v bezpečných a pohodlných domovech, takže mobilní telefony jsou tou společností, takže můžeme zvýšit online publicitu. Zábavní park lze konzumovat online, včetně online kurzů, raného vzdělávání, online propagačních vstupenek atd.


Současná epidemie má významný dopad na naše životy, zejména v zábavním a zábavním průmyslu. Aktivní úprava obchodní strategie však může také oživit naše odvětví a přinést více štěstí dětem


Prosím odejdi
nás a
zpráva

Tel / WhatsApp / WeChat:

+ 86 13695762473

E-mail:

[chráněno e-mailem]

Přidat:

Průmyslová zóna Yangwan, město Qiaoxia, Yongjia, Wenzhou, Čína

Produkty

Služby

Powered by
Sociální sítě
Copyright © 2021 Wenzhou Risen Amusement Equipment Co., Ltd - Blog | Zásady ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky
Domů
Produkty
E-Mail
Kontakt