EN
Záležitosti vyžadující pozornost při používání fitness zařízení
Datum příspěvku: 2020-06-18 00:00:00 Návštěva: 5

Klinicky se často setkáváme s pacienty se sportovními úrazy v důsledku používání těchto fitness zařízení. Tito lidé jsou především lidé středního a staršího věku. Víceméně mají základní onemocnění, jako je artritida, hypertenze a cukrovka. Doporučuje se posílit údržbu venkovního fitness vybavení. Současně s údržbou a správou se také doporučuje, aby lidé středního a staršího věku plně rozuměli všem aspektům fitness a znalostí o zdraví a bezpečnosti. Pro běžné veřejné fitness vybavení existuje několik pokynů a opatření:

src=http___dongdong.szhomeimg.com_article_big_2020_03_03271112342041666.JPG&refer=http___dongdong

1. Běžecký pás procvičuje svaly dolních končetin, kyčelní klouby, kolena a svaly pasu, ale i sílu a pohyblivost a zároveň napomáhá ke zlepšení kardiopulmonální funkce. Všimněte si, že vaše ruce by měly držet tyč pevně, abyste zabránili pádu: švih nohou by neměl být příliš velký, aby se zabránilo svalovému napětí.
2.Kombinovaná hrazda: Zvyšte sílu svalů horních končetin a zad, můžete vytáhnout zápěstí, svaly horních končetin atd., zlepšit flexibilitu a flexibilitu kloubů. Poznámka: Držte tyče pevně oběma rukama, abyste zabránili pádu.
3.Balance roller, může zlepšit kardiopulmonální funkci a flexibilitu kloubů, zlepšit rovnováhu těla a koordinační schopnost. Poznámka: Držte vodorovnou lištu pevně a počkejte, dokud se vyvažovací válec nezastaví, než budete moci se zařízením pohybovat nahoru a dolů. Cvičení by mělo být ze začátku pomalé a pak postupně zrychlovat.
4. Rotační pás: Aktivní pasové klouby, uvolnění zádových svalů, vhodné pro lidi všech věkových kategorií kromě dětí. Je vhodný zejména při dysfunkci beder, namožení bederních svalů a celkové únavě. Poznámka: Pas by měl být při kroucení kontrolován a amplituda by neměla být příliš velká. Pamatujte, že nikdy neopouštějte rukojeť rukama, udržujte úhel otáčení pod 45° a rychlost otáčení by měla být pomalá a rovnoměrná, abyste dosáhli kondice, aniž byste si zranili tělo.
5. Masážní přístroj na dolní části zad, masáž pasu a zádových svalů, bagrování meridiánů, úprava funkcí souvisejících orgánů a zlepšení schopnosti těla odolávat nemocem. Lidské tělo je blízko maséra a pohybuje se pomalu nahoru a dolů, doleva a doprava. Toto zařízení je vhodné spíše pro seniory. Poznámka: Použijte mírnou sílu a pohybujte se od pomalého k rychlému.
6. Houpačka, cvičte komplexní funkci celého těla a vědomí rovnováhy, poznámka: obě ruce by měly pevně držet madla, frekvence kmitů by neměla být příliš rychlá ani příliš velká, jinak je snadné u lidí způsobit kompresivní zlomeniny obratlů nebo zlomeniny kostrče s osteoporózou.
7.Single rider procvičuje koordinaci rukou a nohou, zlepšuje kardiopulmonální funkci a kloubní flexibilitu celého těla, působí hojivě při bolestech končetin a zad. Poznámka: Sedněte si na sedadlo a oběma rukama pevně uchopte madlo, oběma nohama pevně sešlápněte pedál, tlačte chodidla dolů a současně táhněte ruce dozadu. Během operace mějte zvednutý hrudník a hlavu a stabilně nastupujte na nohy. Čas by neměl být příliš dlouhý, do 20 minut.
Projekt   
8.Veslovací trenažér procvičuje svaly hrudníku, břicha, pasu, zad a horních končetin. Zábavné je také simulování veslování. Poznámka: Sedněte si na veslovací trenažér, šlapejte do pedálů, uchopte madla oběma rukama a zatáhněte zpět, opakujte simulované veslování. Udržujte rovnováhu při pohybu nahoru a dolů se zařízením, abyste se vyhnuli pádům a namožení svalů.
src=http___dimg.52bjw.cn_image_upload_bd_c7_42_16_bdc74216d593c531eefaff8ff76c1bb5


Prosím odejdi
nás a
zpráva

Tel / WhatsApp / WeChat:

+ 86 13695762473

E-mail:

[chráněno e-mailem]

Přidat:

Průmyslová zóna Yangwan, město Qiaoxia, Yongjia, Wenzhou, Čína

Produkty

Služby

Powered by
Sociální sítě
Copyright © 2021 Wenzhou Risen Amusement Equipment Co., Ltd - Blog | Zásady ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky
Domů
Produkty
E-Mail
Kontakt