EN
Materiál dřevěného vybavení venkovního hřiště
Datum příspěvku: 2021-12-30 00:00:00 Návštěva: 9

Výrobky venkovních dřevěných dětských hřišť jsou na trhu oblíbené kvůli jejich vlastnostem ochrany životního prostředí a přirozené struktuře desek, zejména v některých nově vybudovaných komunitách, mateřských školách a místech kulturní turistiky. Obvykle lidem nezáleží na druhu dřeva. Dnes budeme hovořit o dřevěných materiálech.

Prvním je rozdíl v samotném materiálu. Antikorozní dřevo je souhrnné označení pro všechna antikorozní dřeva, nikoli druh dřeva. Obecně je antikorozní dřevo běžně používané na trhu hlavně borovice a většina borovicového dřeva se dováží, jako je ruský kafr, finské dřevo (borovice červená) v severní Evropě, borovice jižní a douglaska ve Spojených státech. a Kanadě má každý druh dřeva své vlastní jedinečné vlastnosti a vynikající odolnost vůči povětrnostním vlivům. Například finské dřevo je známé svou vysokou pevností a hodí se na venkovní dřevěná prkna. Dřevěné domy atd. a další dřeviny jsou vhodné pro vnitřní i venkovní použití podle vzoru a tloušťky materiálu a různé dřevěné zábavní zařízení s různou pevností.

2

Antikorozní dřevo lze samozřejmě použít i na výrobu domácích hraček. Vzhledem k rozdílným cenovým a kvalitativním standardům dřeva jsou některá dřeva odolnější proti praskání a některá levná dřeva častěji praskají z důvodu nedostatečné vyzrálosti a dokonce i regionálních jader téhož dřeva. Rozdílné jsou i ceny dřeva a zbytkových materiálů.

222

Další běžně používané je růžové dřevo (africké huanghuali). Tento druh dřeva je druh ježek Pterocarpus, také známý jako batim. Charakteristikou tohoto druhu dřeva je vysoká hustota, kvalita jemného monomeru, dlouhá odolnost vůči povětrnostním vlivům a těžší než běžné antikorozní dřevo. Jeho povrch je leštěný a lakovaný bez otřepů, a to i po dlouhém venkovním použití s ​​vysokou pevností. Díky vlastnostem dřeva nebudou žádné ostny a praskliny, ale stále je lepší než běžné antikorozní dřevo.

750 微 信 图片 _20210502183622

Different venues use different wood, and venkovní zábavní zařízení generally uses suitable wood according to customer needs, budget and climatic conditions. Of course, the most important thing is workmanship and quality. Even the best wood needs to be made by a factory with skilled production experience.


Prosím odejdi
nás a
zpráva

Tel / WhatsApp / WeChat:

+ 86 13695762473

E-mail:

[chráněno e-mailem]

Přidat:

Průmyslová zóna Yangwan, město Qiaoxia, Yongjia, Wenzhou, Čína

Produkty

Služby

Powered by
Sociální sítě
Copyright © 2021 Wenzhou Risen Amusement Equipment Co., Ltd - Blog | Zásady ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky
Domů
Produkty
E-Mail
Kontakt