EN
Tipy na nákup vybavení pro venkovní hřiště
Datum příspěvku: 2021-08-04 00:00:00 Návštěva: 8

Když potřebujeme zakoupit vybavení venkovního hřiště pro místo konání, jaké aspekty bychom měli zvážit? Dnes se podělím o některé body, kterým je třeba věnovat pozornost. Doufám, že vám v budoucnu pomůže nákup vybavení pro venkovní hřiště.
1. Místo konání: Před nákupem zábavního vybavení musíme místo přesně změřit. Pokud existují překážky, jako jsou stromy, telefonní sloupy atd., měla by být velikost a umístění překážek podrobně označeno. Obvykle zachováme 183 cm jako bezpečnostní oblast, pokud existuje místní zvláštní požadavek, informujte nás prosím před návrhem, abychom na to nechali dostatek místa. V opačném případě se děti mohou srazit nebo spadnout kvůli nedostatečné bezpečné vzdálenosti při hře. Zároveň prosím zkontrolujte, zda je v zemi tráva nebo beton, což souvisí se způsobem připojení instalace.

369588086720801387

2.Věk uživatele: Různí uživatelé budou mít při navrhování odpovídající změny. Pokud jsou cílovou skupinou zábavního zařízení děti nižších tříd, pokusíme se vyhnout některým náročným doplňkům, jako je platforma na vysoké úrovni, vyšší plazení atd. Pokud jsou uživatelé zaměřeni hlavně na starší studenty, dojde k odpovídajícím změnám v design. Například výška všech schodů nad zemí se vyrábí vyšší než 40 cm, takže je pro děti v nižších třídách obtížnější lézt.

IMG_20150628_165210

3.Styl. Existuje mnoho různých témat vybavení venkovních dětských hřišť, podívejte se prosím do našeho katalogu a vyberte si svůj oblíbený styl, uděláme design podle vašeho místa konání. Pokud existují specifické funkční potřeby, jako je houpačka, fyzická zdatnost atd., informujte nás také předem.

塑木实物

4.Barva. K dispozici je seznam barev pro plastové komponenty, pokud máte oblíbenou barvu, dejte nám také vědět.
Výše uvedené jsou některé faktory, které je třeba vzít v úvahu při nákupu vybavení venkovního hřiště. Pro další informace nás prosím kontaktujte.


Prosím odejdi
nás a
zpráva

Tel / WhatsApp / WeChat:

+ 86 13695762473

E-mail:

[chráněno e-mailem]

Přidat:

Průmyslová zóna Yangwan, město Qiaoxia, Yongjia, Wenzhou, Čína

Produkty

Služby

Powered by
Sociální sítě
Copyright © 2021 Wenzhou Risen Amusement Equipment Co., Ltd - Blog | Zásady ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky
Domů
Produkty
E-Mail
Kontakt