EN
Jaké jsou požadavky na úpravu dětských lezeckých stěn
Datum příspěvku: 2023-01-09 00:00:00 Návštěva: 5

There are many large outdoor toys for venkovní zábavní zařízení, including children's climbing wall. Therefore, children's rock climbing has become a large toy commonly used in kindergartens. Rock climbing is a challenge and training for children, and more and more kindergartens attach importance to it. What are the requirements for customized children's climbing wallZa prvé, materiály.

Dětské lezecké stěny lze podle materiálů rozdělit na plastové lezecké stěny a šplhací stěny z masivního dřeva. Rozdíl je v ceně. Plastové lezecké stěny nebo lezecké stěny z masivu lze vybrat dle rozpočtu školky. Použití obou typů horolezeckých stěn je v podstatě stejné. Obecně platí, že špičkové mateřské školy používají dřevěné lezecké stěny, zatímco střední mateřské školy používají plastové materiály. Dřevěné lezecké stěny jsou těžké. Při instalaci je třeba dbát na bezpečnost a šrouby musí být utaženy, aby nedošlo ke zranění dětí.Za druhé, náklady.

I to je problém, který mnohé školky trápí více. Lezecká stěna se dělí na plast a masivní dřevo. Cena plastového lezení není vysoká a plastové lezení nesmí přesáhnout 2 metry. Jde především o bezpečnost dětí. Lezecká stěna je obecně upevněna rozpěrnými šrouby. Lezecká stěna z masivního dřeva může být upevněna zapuštěnými díly a obalena betonem. Podklad může být EPDM pozemní nebo plastová dráha. Plast je obecně levnější než lezecká stěna z masivního dřeva.Za třetí, jak přizpůsobit.

Lezecká stěna školky se dá upravit na míru. Vzhledem k tomu, že neexistuje žádná konkrétní specifikace pro přizpůsobení, můžete kontaktovat výrobce, aby přizpůsobil, co chcete. Prosím odejdi
nás a
zpráva

Tel / WhatsApp / WeChat:

+ 86 13695762473

E-mail:

[chráněno e-mailem]

Přidat:

Průmyslová zóna Yangwan, město Qiaoxia, Yongjia, Wenzhou, Čína

Produkty

Služby

Powered by
Sociální sítě
Copyright © 2021 Wenzhou Risen Amusement Equipment Co., Ltd - Blog | Zásady ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky
Domů
Produkty
E-Mail
Kontakt