EN
Jaké jsou požadavky na úpravu dětských lezeckých stěn
Datum příspěvku: 2023-01-09 00:00:00 Návštěva: 14

Existuje mnoho velkých venkovních hraček pro venkovní zábavní zařízení, včetně dětské lezecké stěny. Proto se dětské lezení po skalách stalo velkou hračkou běžně používanou ve školkách. Lezení po skalách je pro děti výzvou a tréninkem a stále více školek mu přikládá význam. Jaké jsou požadavky na dětskou lezeckou stěnu na míruZa prvé, materiály.

Dětské lezecké stěny lze rozdělit na plastové skalní lezení stěny a lezecké stěny z masivního dřeva dle materiálů. Rozdíl je v ceně. Plastové lezecké stěny nebo lezecké stěny z masivu lze vybrat dle rozpočtu školky. Použití obou typů horolezeckých stěn je v zásadě stejné. Obecně platí, že špičkové mateřské školy používají dřevěné lezecké stěny, zatímco střední mateřské školy používají plastové materiály. Dřevěné lezecké stěny jsou těžké. Při instalaci je třeba dbát na bezpečnost a šrouby musí být utaženy, aby nedošlo ke zranění dětí.Za druhé, náklady.

I to je problém, který mnohé školky trápí více. Lezecká stěna se dělí na plast a masivní dřevo. Cena plastového lezení není vysoká a plastové lezení nesmí přesáhnout 2 metry. Jde především o bezpečnost dětí. Lezecká stěna je obecně upevněna rozpěrnými šrouby. Lezecká stěna z masivního dřeva může být upevněna zapuštěnými díly a obalena betonem. Podklad může být EPDM pozemní nebo plastová dráha. Plast je obecně levnější než lezecká stěna z masivního dřeva.Za třetí, jak přizpůsobit.

Lezecká stěna školky se dá upravit na míru. Vzhledem k tomu, že neexistuje žádná konkrétní specifikace pro přizpůsobení, můžete kontaktovat výrobce, aby přizpůsobil, co chcete. Prosím odejdi
nás a
zpráva

Žhavé kategorie

Tel / WhatsApp / WeChat:

++ 86 18257725727

E-mail:

[chráněno e-mailem]

Přidat:

Průmyslová zóna Yangwan, město Qiaoxia, Yongjia, Wenzhou, Čína

Produkty

Služby

Sledujte nás
Copyright © 2021 Wenzhou Risen Amusement Equipment Co., Ltd - Blog | Zásady ochrany osobních údajů | Podmínky
Domů
Produkty
E-Mail
Kontakt