EN
Co je přizpůsobené vybavení venkovních hřišť
Datum příspěvku: 2020-03-31 00:00:00 Návštěva: 4

Different from conventional outdoor play equipment,customized non-standard products have become a popular trend in the venkovní zábavní zařízení industry because they can adopt more personalized designs according to the particularity of the venue.Today we bring you more content about non-standard customized products, hoping to help you understand this emerging industry more.

1

Největší výhodou nestandardních přizpůsobených produktů je, že nejsou omezeny místem konání. Konvenční venkovní zábavní zařízení lze instalovat pouze na rovném hřišti. Nebo musíme místo předem vyplnit a vyrovnat cementem, pískem atd. Pro nakloněná místa neexistuje žádný způsob, jak nainstalovat konvenční venkovní zábavní zařízení a je obtížné zaručit normy bezpečnosti produktu. Nestandardní přizpůsobené produkty se skládají hlavně z železných dílů, které mají dobrou koordinaci v designu. Takže i když má stránka svah, můžeme svah použít a integrovat ho do celkového plánu návrhu. Stromy kolem místa lze také chytře využít k navrhování, takže celkový styl designu je přirozený a velkorysý. Za druhé, nestandardní přizpůsobené produkty jsou funkčnější. Dokáže flexibilněji kombinovat skluzavky, sítě, vrtání otvorů a další prvky, čímž je celková hratelnost vyšší. Dále má kategorie nestandardní přizpůsobení různé tvary. Konvenční venkovní zábavní zařízení lze kombinovat pouze se skluzavkami, panely, střechami a dalšími prvky podle místa konání, styl je nevyhnutelně trochu zastaralý. Ale nestandardní přizpůsobené produkty jsou jako křídla fantazie, jakýkoli tvar, který dokážeme převést do reality, zvíře, rostliny, karikatura a tak dále. Nejen, že děti budou ochotnější si hrát, ale i dospělí dávají přednost trávení volného času rodičů a dětí s dětmi na tomto krásném místě.

2

Mezitím nestandardní přizpůsobené produkty mají také vyšší a přísnější požadavky na designéry a produktivitu. V první řadě musíme místo přesně změřit, včetně sklonu hory, velikosti a umístění stromů v lokalitě atd. To obvykle vyžaduje, aby naši designéři šli na místo měřit. Za druhé, podle stylu designu zákazníka vyrobíme vlastní návrhové výkresy a výkresy struktury výroby produktu. To má extrémně vysoké požadavky na úroveň designérů. Navíc každá sada nestandardních přizpůsobených produktů vyžaduje dlouhé hodiny výroby, předinstalace a testování. Aby byla zajištěna bezpečnost produktu a hladká instalace.

3

Výroba jedné sady nestandardních produktů střední velikosti obvykle zabere jeden měsíc. Přestože jsou náklady ve všech ohledech mnohem vyšší než u konvenčních produktů, jeho instalační efekt je výjimečně ohromující. Přináší více nečekaného štěstí dospělým i dětem.
To je vše, co dnes chceme sdílet, pro další informace nás kdykoli kontaktujte.


Prosím odejdi
nás a
zpráva

Tel / WhatsApp / WeChat:

+ 86 13695762473

E-mail:

[chráněno e-mailem]

Přidat:

Průmyslová zóna Yangwan, město Qiaoxia, Yongjia, Wenzhou, Čína

Produkty

Služby

Powered by
Sociální sítě
Copyright © 2021 Wenzhou Risen Amusement Equipment Co., Ltd - Blog | Zásady ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky
Domů
Produkty
E-Mail
Kontakt