EN
Jaké herní vybavení je vhodné do školy
Datum příspěvku: 2022-01-17 00:00:00 Návštěva: 3

1. Venkovní skluzavka 

Venkovní skluzavka je centrum dětských aktivit tvořené vědeckou a trojrozměrnou kombinací schodů, plošin, skluzavek, vrtání otvorů a dalších komponentů. Je standardním vybavením školního herního vybavení a je také oblíbeným u dětí. Děti si zde mohou užít nejen zábavu na skluzavkách, ale také si upevnit fyzičku a zlepšit rovnováhu a koordinaci. Kombinované skluzavky lze podle různých stylů rozdělit na hradní série, série pirátských lodí, série zvířat a další tematické styly. Školy si mohou vybrat podle aktuální situace v místě konání. Při pořizování kombinované skluzavky je navíc třeba vybírat podle věku dítěte s přihlédnutím k ovladatelnosti a zábavnosti skluzavky. 

2221

2. Lezecká stěna 

Dětská lezecká stěna je vybavena mnoha skalními body a skalními stěnami různých výšek a obtížností. Snižuje nebezpečí pádu skály, pádu atd. při lezení po přírodních skalách ve volné přírodě. Děti mohou zažít vzrušení z lezení a překonat své vlastní limity v simulované situaci bez vnějšího nebezpečí. Když děti lezou, potřebují spolupráci rukou, nohou, očí a různých částí těla, což vede k procvičování fyzické koordinační schopnosti dětí. , díky čemuž jsou jejich těla pružnější a obratnější, což je velkým přínosem pro podporu fyzického rozvoje. Během lezení se vzdálenost a výška neustále mění. Pokaždé, když se vyšplhá na novou výšku, vnese to do dětského zraku nový smysl a tvář, což je užitečné pro kultivaci dětského pojetí prostoru. 

34

3. Prolézačka 

Vnitřní konstrukce prolézačky je poměrně proměnlivá, včetně jednoplášťových můstků, prolézaček, vrtů, šplhacích sítí atd., především pro zábavní zařízení určené pro starší děti. Lezení je velmi náročný a zajímavý sport. Děti se pohybují v procesu lezení, uchopování, plazení a vrtání a zároveň se zlepšuje koordinace a koordinace dětských rukou, očí, končetin a dalších částí těla. Zůstatek. Kromě toho lezení pomáhá dětem překonat špatné vlastnosti, jako je zbabělost a zbabělost, a pěstuje u dětí dobré duchovní vlastnosti, aby byly aktivní, statečné a nebály se těžkostí. 

23

4. Jarní jezdec 

Spring rider is novel and changeable in shape, cute and gorgeous in appearance, with images of animals, fruits and many other children's favorite images, which are deeply loved by children.Besides seesaws, swings, etc. are also very popular play equipment for school.


Prosím odejdi
nás a
zpráva

Tel / WhatsApp / WeChat:

+ 86 13695762473

E-mail:

[chráněno e-mailem]

Přidat:

Průmyslová zóna Yangwan, město Qiaoxia, Yongjia, Wenzhou, Čína

Produkty

Služby

Powered by
Sociální sítě
Copyright © 2021 Wenzhou Risen Amusement Equipment Co., Ltd - Blog | Zásady ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky
Domů
Produkty
E-Mail
Kontakt