EN
Analýza investice mezi krytým trampolínovým parkem nebo krytým softparkem
Datum příspěvku: 2023-04-29 00:00:00 Návštěva: 13

S neustálým zlepšováním sociální životní úrovně se dětský zábavní trh stal dobrou volbou pro investory, zejména malé trampolínové sály a dětský nezbedný zámecký park. S vylepšováním trhu si však mnoho investorů láme hlavu nad tím, který z nich je pro investice lepší? Dnes si to pojďme společně analyzovat.


1. Určeno na základě výšky místa

Trampoline parks have relatively high requirements for venues, it’s recommended that the net height of venue for investment in a trampoline park should be above 5.2m , so there will no limitation of age groups and amusement projects.But there’s no strict height requirement of indoor naughty castle park, height as 3m is sufficient.

Doporučujeme však použít místo s vyšší výškou podlaží, takže návrh zábavního projektu není nijak omezen.2. Určete na základě velikosti oblasti webu

Investujte do trampolínového parku. Pokud jsou hlavním zákazníkem děti, doporučená plocha místa konání je alespoň 200-500 ㎡; pro všechny věkové skupiny doporučujeme plochu minimálně 500 m2 a více. Velikost areálu dětského indoor softparku je flexibilnější, od desítek metrů čtverečních až po stovky tisíc metrů čtverečních jsou v pořádku.3. Podle rozpočtu fondu

Pokud máte vysoký rozpočet a dostatek finančních prostředků, můžete zvolit trampolínový park. Například rozpočet je asi 60,000 300,000 až XNUMX XNUMX USD.

Pokud se rozpočet pohybuje kolem tisíců USD, je také dobrou možností vzít dětský krytý soft park. Mnoho malých a nádherných dětských parků s určitými manažerskými dovednostmi je také velmi populární.To sum up, if your venue is relatively small, it is recommended to invest children indoor naughty castle park, krytý trampolínový park by měla být dostatečně velká, aby zahrnovala co nejvíce funkcí. 


Prosím odejdi
nás a
zpráva

Žhavé kategorie

Tel / WhatsApp / WeChat:

++ 86 18257725727

E-mail:

[chráněno e-mailem]

Přidat:

Průmyslová zóna Yangwan, město Qiaoxia, Yongjia, Wenzhou, Čína

Produkty

Služby

Sledujte nás
Copyright © 2021 Wenzhou Risen Amusement Equipment Co., Ltd - Blog | Zásady ochrany osobních údajů | Podmínky
Domů
Produkty
E-Mail
Kontakt