EN
Denní údržba a bezpečnostní kontrola hradu Naughty
Datum příspěvku: 2020-06-05 00:00:00 Návštěva: 5

Zlobivý hrad je jedním z předmětů, se kterými si děti v dnešní době rády hrají, ale pro rodiče je pro rodiče kromě atraktivních hraček v pestrých barvách důležitější bezpečnost a hygiena nezbedného hradu. Následují některé metody údržby a bezpečnostní testy.

Pokud chcete zachovat životnost zlobivých hradů různých typů a materiálů a zajistit zdraví a bezpečnost zákazníků při jejich používání, je čištění a údržba neposlušných hradů nesmírně důležité. Nezbedný hrad by měl být často čištěn a plně vystaven slunci.

4c2c374106fd4b269152e7754864f402

Čištění a údržba nezbedného hradu:
1. Plastová Naughty Fort. Dá se namočit do čisté vody, nebo naředit rozpouštědly či tabletami, aby byla zajištěna čistota nezbedného hradu.
2. Fluffy Naughty Fort. Můžete si vybrat, zda jej pošlete do prádelny k chemickému čištění nebo k samočištění. Samočištění lze rozdělit na vrstvené čištění nebo celkové čištění. Vrstvené čištění je vyjmutí vaty naplněné do nezbedné pevnosti a její vyprání odděleně od vnější kůže. Pro vrstvené čištění nejprve zjistěte suturu vatou naplněné tlamy nezbedné pevnosti, poté ji opatrně rozstřihněte, vyjměte bavlnu a očistěte. Celkový úklid je hodit celý vycpaný nezbedný hrad do pračky nebo vydrhnout v mýdle.
3. Látkový nezbedný hrad. Látkové nezbedné hrady, jako jsou hadrové panenky a látkové knihy, lze prát podle způsobu čištění na obalu a pravidelně čistit.
4. Dřevěný nezbedný hrad. Protože dřevěný materiál nasává vodu a je náchylný k červotočům, nelze tento druh neposlušného hradu vyčistit a je lepší se čas od času vystavit slunci.
5. Elektronický zlobivý hrad. Tento druh neposlušného hradu nelze ani vyčistit, lze jej pouze otřít čistým hadříkem navlhčeným ve vodě.

9125fa670eca46c9b0610fbc8e7c7165

Oprava:

Obecně platí, že hrací odolnost zlobivého hradu má velký vztah ke kvalitě samotného zlobivého hradu, takže pokud se před nákupem správně rozhodnete a budete jej správně používat, můžete snížit poškození zlobivého hradu na menší rozsah. Před otevřením balení Naughty Fort byste měli nejprve věnovat pozornost tomu, zda vzhled naznačuje, zda se jedná o bezpečný zlobivý hrad a příslušný věk, a zda jsou pro použití; poté si podrobně přečtěte přiložené pokyny a postupujte podle pokynů. pokud neexistuje žádná příručka, musíte se poradit s odborníkem, abyste předešli lidskému selhání. Pokud nešťastnou náhodou poškodíte neposlušný hrad, ty vážné bude možná potřeba opravit nebo se už nedají použít vůbec a ty lehčí lze opravit jednoduchými nástroji.

1. Televizní hry. Často dochází k selhání ovladače. Stačí použít šroubovák k otevření ovladače a vyměnit vadné levé a pravé gumové podložky, abyste mohli pokračovat v používání; Střídavé a stejnosměrné transformátory se často používají po dlouhou dobu a vedou ke snížení životnosti. V tuto chvíli stačí koupit nový. Pokud jej vyměníte, můžete ušetřit spoustu nákladů na opravu (obecně lze říci, že rozbitý transformátor nelze opravit).
2. Údržba vozidel na dálkové ovládání. Nejprve zkontrolujte, zda má baterie elektřinu, a poté zkontrolujte, zda má skříň baterie špatný kontakt kvůli vlhkosti a korozi. Aby se tomu zabránilo, Naughty Fort by měl být spotřebován a baterie by měla být vyjmuta. Pokud je zrezivělý, očistěte měděnou rez železným kartáčem a poté jej očistěte alkoholem (pokud se jedná o elektrický nezbedný hrad, který používá baterii, lze jej udržovat podle tohoto principu údržby); pokud je skořepina poškozena nárazem, můžete jít do monopolu na dálkové ovládání a zakoupit příslušenství, které si sami vyměníte.

Výše jsou uvedeny některé informace pro vaši referenci.


Prosím odejdi
nás a
zpráva

Žhavé kategorie

Tel / WhatsApp / WeChat:

++ 86 18257725727

E-mail:

[chráněno e-mailem]

Přidat:

Průmyslová zóna Yangwan, město Qiaoxia, Yongjia, Wenzhou, Čína

Produkty

Služby

Sledujte nás
Copyright © 2021 Wenzhou Risen Amusement Equipment Co., Ltd - Blog | Zásady ochrany osobních údajů | Podmínky
Domů
Produkty
E-Mail
Kontakt