EN
Jak udržovat skluzavku na venkovním hřišti
Datum příspěvku: 2022-12-16 00:00:00 Návštěva: 11

Venkovní skluzavka s různými tvary, bohatými projekty a přizpůsobeným designem je oblíbená kupujícími. Jako velké zábavní zařízení mohou správná opatření údržby udržet venkovní skluzavku s dobrým bezpečnostním výkonem a dlouhou životností, což může ušetřit zbytečné investice.Denní údržba je nezbytná, takže zábavní zařízení by měla být udržována alespoň každých 15 dní podle normy. Zaměstnanci by měli provádět denní inspekci, měsíční inspekci, čtvrtletní inspekci a roční inspekci velkých zábavních zařízení v jejich jurisdikci a vyplňovat příslušné záznamy.1. Na povrchu skluzavky se bude hromadit prach, který je třeba pravidelně čistit čisticím prostředkem, aby byla zajištěna hladkost povrchu skluzavky.

2. Když je sklíčko delší dobu mimo provoz, je třeba sklíčko pevně obalit látkou s barevným proužkem, aby se zabránilo slunečnímu záření a oddálilo se stárnutí gelového povlaku sklíčka.

3. Zkontrolujte, zda je upevňovací prvek posuvného sloupku uvolněný a upevněte jej a určete spolehlivost opatření.

4. Zkontrolujte stupeň stárnutí sklíčka. Pokud zjistíte, že skluz je příliš starý, požádejte výrobce zařízení, aby zjistil, zda jej lze znovu použít.

5. Zkontrolujte základ posuvného zařízení a včas jej vyztužte, pokud zjistíte, že je uvolněný, posunutý nebo vychýlený6.Zkontrolujte, zda jsou šrouby spojovacích upevňovacích prvků šoupátka uvolněné a včas je dotáhněte.

7. V případě nepříznivého počasí, jako je kroupy, musí být skluzavka předem pokryta látkou s barevným pruhem, aby bylo zajištěno, že povrch skluzavky nebude poškozen krupobitím a nebude mít vliv na její používání.

8. Před opětovným otevřením šoupátka po jeho zastavení by měl personál šoupátko zkontrolovat. Nejsou povoleny žádné odhalené ostré hrany, ostré rohy, otřepy atd., kde se mohou cestující dotýkat. Nesmí docházet k prasklinám, deformacím, lomům a jiným jevům. Pokud je zjištěna jakákoliv abnormalita, musí být včas opravena.Prosím odejdi
nás a
zpráva

Žhavé kategorie

Tel / WhatsApp / WeChat:

++ 86 18257725727

E-mail:

[chráněno e-mailem]

Přidat:

Průmyslová zóna Yangwan, město Qiaoxia, Yongjia, Wenzhou, Čína

Produkty

Služby

Sledujte nás
Copyright © 2021 Wenzhou Risen Amusement Equipment Co., Ltd - Blog | Zásady ochrany osobních údajů | Podmínky
Domů
Produkty
E-Mail
Kontakt