EN
Jak udržovat krytý trampolínový park
Datum příspěvku: 2023-03-27 00:00:00 Návštěva: 5

Investice do krytého trampolínového parku vyžaduje výzkum a přípravu předem, stejně jako běžnou údržbu v pozdějších fázích. V mnoha krytých trampolínových parcích jsou zaměstnanci pověřeni prováděním údržbářských prací, aby se ušetřily peníze. Proto je velmi důležité naučit se určité znalosti údržby.1. Cyklus údržby trampolínového parku:

1)Rutinní kontrola provozu zařízení by měla být prováděna jednou týdně, aby se zkontrolovalo, zda trampolína funguje normálně a zda jsou na zařízení nějaké abnormality, jakýkoli podivný zvuk nebo reset.

2) Bezpečnostní výkon zařízení musí být kontrolován a udržován jednou měsíčně, aby se zkontrolovalo, zda nedošlo k poškození zařízení, uvolněným šroubům, zlomeným nebo deformovaným pružinám.


2.Klíčové body pro údržbu trampolínového vybavení

1) Zkontrolujte pružinu ve spodní části trampolíny: zkontrolujte, zda není zdeformovaná a zrezivělá; Zda se pružina může ve statickém stavu vrátit do původní polohy. Natažení pružiny naznačuje, že tlak pružiny je nedostatečný a je třeba ji vyměnit.

2) Kontrola povrchu trampolíny: zda jsou na povrchu trampolíny praskliny, zda je otevřený střední šev, zda jsou na povrchu zjevné čáry, zda je spárování magické záplaty zarovnáno.

3) Kontrola ochranných měkkých sáčků: zda je povrch popraskaný, zda nedochází k holé netěsnosti, zda dochází k nějakému odpojení, zda jsou houbové podložky v měkkých podložkách posunuty nebo deformovány (pokud dojde k posunu, otevřete zip a znovu uspořádejte jsou úhledně), zda jsou švy měkkých vycpávek a nálepek zarovnány (žádný pohyb, žádné zarovnání a jsou úhledně uspořádány).

4) Kontrola hlavního rámu: zda je každý šroub uvolněný nebo odpadávající, zda se dno třese, zda je ocelová trubka zlomená nebo zkorodovaná.

5) Bazén s houbami, pavoučí věž, kontrola bazénu s kuličkami: Vyčistěte jednou měsíčně, odstraňte všechny houbové bloky, očistěte spodní nečistoty a vydrhněte bazén pod polštářem.

6) Kontrola periferních zařízení: zkontrolujte, zda v blízkosti zařízení neodpadají cizí předměty

7) Kontrola ochranné sítě: zda je okolní ochranná síť pevná a zda lano sítě nespadlo nebo se přetrhlo.3.Pravidelně trampolínu dezinfikujte a čistěte

1) Nejprve jej otřete mokrým ručníkem. Pokud je tam skvrna, bylo by lepší použít nebublinkový ručník k vyždímání a vydrhnutí, aby se zabránilo navlhnutí vnitřního žlučníku a způsobení růstu škodlivých bakterií, jako je plíseň ve žlučníku.

2) Dezinfekce: Doporučuje se UV záření.


4.Trampolínové hřiště vyžaduje pravidelnou výměnu náhradních dílů

Jakékoli poškozené nebo prošlé díly by měly být neprodleně vyměněny5. Další požadavky

1) Žádné drobnosti na spodní části ocelového rámu trampolíny.

2) Pravidelně čistěte nafukovací výrobky, abyste zabránili rozmnožování bakterií.

3) Každý komponent by měl být skladem (jako jsou bungee jumpingové plochy, pružiny).

4) Vyhněte se nošení tvrdých předmětů (jako jsou jehly, klíče atd.) do trampolínového parku, abyste předešli bezpečnostním problémům na trampolíně.

5)Pokud nejsou zjištěna žádná skrytá nebezpečí, měla by být pro zařízení přijata další preventivní opatření na základě aktuální situace. Podle skutečného toku cestujících na místě lze dobu údržby zkrátit.

6) Doporučuje se připravit si seznam. Pravidelně a kvantitativně kontrolovat a zaznamenávatProsím odejdi
nás a
zpráva

Tel / WhatsApp / WeChat:

+ 86 13695762473

E-mail:

[chráněno e-mailem]

Přidat:

Průmyslová zóna Yangwan, město Qiaoxia, Yongjia, Wenzhou, Čína

Produkty

Služby

Powered by
Sociální sítě
Copyright © 2021 Wenzhou Risen Amusement Equipment Co., Ltd - Blog | Zásady ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky
Domů
Produkty
E-Mail
Kontakt