EN
Způsoby údržby venkovního fitness zařízení
Datum příspěvku: 2021-06-09 00:00:00 Návštěva: 8

V posledních letech můžeme na různých čtvrtích či náměstích vidět spoustu fitness zařízení a druhy tohoto fitness zařízení jsou také pestré. Konstrukce těchto zařízení přispívá k fyzickému cvičení lidí v komunitě a je to také hřiště pro mnoho dětí, které si mohou hrát. . Vše ale potřebuje údržbu a komunitní fitness vybavení není výjimkou. Pouze dobrá údržba může účinně prodloužit životnost komunitního fitness zařízení. Jaký druh údržby a údržby komunitního fitness zařízení je tedy třeba provádět?

src=http___img011.hc360.cn_k3_M0E_85_FB_wKhQv1kmg7CEXjzgAAAAAPG8fWw597&refer=http___img011

1. Pravidelně kontrolujte různé části fitness zařízení
Při kontrole zkontrolujte, zda nejsou uvolněné a zrezivělé šrouby. Pokud nějaké existují, včas je zkontrolujte a opravte. Na fitness zařízení je v komunitě obvykle mnoho šroubů a spojů. Při používání těchto fitness zařízení bychom je měli pravidelně kontrolovat, abychom předešli potenciálním bezpečnostním rizikům. Jakmile jsou tato bezpečnostní rizika objevena, musí být včas opravena.
2. Fitness zařízení v komunitě by se mělo pravidelně čistit a dezinfikovat
Fitness zařízení v komunitě je veřejné zařízení, takže se ho dotýká mnoho lidí, takže je velmi snadné se znečistit. Proto je nutné jej pravidelně čistit a dezinfikovat. Při čištění používejte měkký hadřík a přiměřené množství saponátu a v případě potřeby přidejte dezinfekční prostředek, aby bylo možné toto fitness vybavení účinně dezinfikovat a čistit.
src=http___img1.chinawj.com.cn_picture_product_2015_15503_0316_162716940953&refer=http___img1

3. Olejování částí fitness zařízení v komunitě
Fitness zařízení v komunitě je obecně umístěno venku. Vítr a slunce pravděpodobně zreziví. V tuto chvíli je potřeba ho naolejovat, aby si zachovalo mazání a efektivně prodloužil jeho životnost.
4. Země má předpisy, že fitness vybavení, které překračuje bezpečnou životnost, by mělo být povinně sešrotováno
Posilovací zařízení na konci životnosti musí být odstraněno a nahrazeno novým zařízením, protože poškozené fitness zařízení se může kdykoli stát "nečasovanou bombou", která ohrožuje životy obyvatel. Po manipulaci s těmito detaily se stanou „anděly“ vědeckého managementu, a pokud zůstanou bez kontroly, stanou se z nich „ďáblové“, kteří poškozují image a úroveň řízení realitní společnosti. Povinností realitní společnosti je zajistit, aby tyto pohodlné realizace pro většinu vlastníků byly kdykoli a po dlouhou dobu běžně používány.


Prosím odejdi
nás a
zpráva

Tel / WhatsApp / WeChat:

+ 86 13695762473

E-mail:

[chráněno e-mailem]

Přidat:

Průmyslová zóna Yangwan, město Qiaoxia, Yongjia, Wenzhou, Čína

Produkty

Služby

Powered by
Sociální sítě
Copyright © 2021 Wenzhou Risen Amusement Equipment Co., Ltd - Blog | Zásady ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky
Domů
Produkty
E-Mail
Kontakt