EN
„Čínský vzdělávací kapitál hraček“ zkoumá budoucnost
Datum příspěvku: 2021-09-15 00:00:00 Návštěva: 10

2021 je sté výročí založení strany. V tomto roce velkého poslání bude celé město tvrdě pracovat na vytvoření nové situace, která bude obdivovat celou provincii, celou zemi a svět a přispěje k vybudování „důležitého okna“ ve Wenzhou.
Vzdělávací hračkářský průmysl ve městě Qiaoxia v okrese Yongjia vznikl v 1970. letech 50. století. Po 60 letech vývoje je XNUMX % společností zabývajících se vzdělávacími hračkami v zemi ve Wenzhou, společnosti zabývající se vzdělávacími hračkami Jiucheng ve Wenzhou jsou v Yongjia a společnosti zabývající se vzdělávacími hračkami Yongjia se shromažďují v Qiaoxii.
V roce 2020 společnost Yongjia Educational Toy Industry překoná dopad epidemie a její roční tržby se ve srovnání s rokem 4.1 zvýší o 2019 %.

1000

Dále tuto výhodu prvního tahu přeměníme na výhodu ve vývoji, dále podpoříme budování globální online aliance značek vzdělávacích hraček, budeme pokračovat v úsilí v oblasti přeshraničních platforem elektronického obchodu, logistických systémů, skladových zařízení atd. a urychlit zavádění řady „high-tech“ talentů pro e-commerce s mezinárodní vizí a vynikajícími schopnostmi, díky nimž Yongjia Educational Toys zazářily. Shromáždíme moudrost všech stran k další implementaci vylepšení platformy, pomůžeme společnostem zvládnout hlas průmyslových standardů, povedeme společnosti ke zlepšení jejich schopnosti vytvářet inovace a budeme podporovat rozvoj diverzifikované a meziodvětvové integrace.

1000 (1)

Pro další vývoj se doporučuje:
Nejprve musíme uchopit územní plánování, vytvořit aglomerační efekt podniků a zlepšit energetickou úroveň průmyslového řetězce. Zahrnují zejména: výstavbu průmyslového komplexního servisního centra integrujícího výstavy a výstavy, výzkum a zábavu, fóra, salony a konference a obchod; vybudování průmyslového inkubátoru, který integruje funkce inovací a podnikání, vytváření davu a crowdsourcing, kreativní služby a dokování financování; Otevřete rámec, abyste přilákali aglomeraci odvětví souvisejících se vzdělávacími hračkami ve Wenzhou, Zhejiang a dokonce v celé zemi.


Prosím odejdi
nás a
zpráva

Tel / WhatsApp / WeChat:

+ 86 13695762473

E-mail:

[chráněno e-mailem]

Přidat:

Průmyslová zóna Yangwan, město Qiaoxia, Yongjia, Wenzhou, Čína

Produkty

Služby

Powered by
Sociální sítě
Copyright © 2021 Wenzhou Risen Amusement Equipment Co., Ltd - Blog | Zásady ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky
Domů
Produkty
E-Mail
Kontakt