EN
Doporučené zábavní zařízení pro mateřskou školu
Datum příspěvku: 2021-12-02 00:00:00 Návštěva: 11

Outdoor amusement facilities in kindergartens are basically small non-powered facilities, which are easy to install, occupy a small area and are relatively easy to maintain. What kind of venkovní zábavní zařízení is more suitable for kindergartens?

Skluzavky jsou oblíbené u dětí. Skluzavky jsou samozřejmě v mateřských školách nepostradatelné. A existuje mnoho výhod pro děti, které často hrají skluzavky? Skluzavka je jedním ze zábavních zařízení, které integruje některé komplexní funkční činnosti, jako je běh, vrtání, lezení, lezení, klouzání, otáčení a válení, takže děti mohou procvičovat svá těla. a získat fyzické i duševní potěšení při zábavě. . Nechte dětskou rovnováhu, nezávislou koordinaci a kreativitu, aby se výrazně zlepšila, a také to přispívá ke zlepšení povědomí o sebeobraně dětí. Mateřské školy jsou obecně zaměřeny na skluzavky s houpačkami, houpacími koníky, houpačkami, houpacími koníky, pískovišti a dalším vybavením, které je obklopují. Mateřské školy obecně vybírají plastové kompozitní skluzavky s pěknými tvary a jasnými barvami. Špičkové školky si vyberou dřevěné skluzavky z růžového dřeva nebo nerezové skluzavky neotřelých tvarů.

d439b6003af33a878cf09ce2f4c70d305143b5c8 副本

Jako zařízení pro malé děti k rozvoji jejich lezeckých a lezeckých schopností je kladina velmi užitečná pro pěstování statečnosti dětí a pomoc s vrstevníky. Podporujte zdravý vývoj mozečku. Zároveň může zlepšit fyzickou koordinaci a přizpůsobivost dítěte. Dobrá kladina musí být vyrobena z měkkého plastu a vycpaná pěnou, aby se zabránilo zranění dětí během cvičení

Lezení je nezbytnou fází v procesu růstu každého dítěte. Prolézačky nebo lanové prolézačky mohou podpořit koordinaci těla dítěte a zlepšit osobnostní rozvoj dítěte. S ohledem na bezpečnost jsou prolézačky v mateřských školách nebo lanové sítě obecně založeny na zábavním vybavení s výškou nejvýše dva metry. Výškový rozdíl se používá k tomu, aby děti mohly lézt nahoru a dolů pod bezpečnostní ochranou a být přizpůsobeny. Skluzavka umožňuje dětem se zdržovat.

8d5494eef01f3a2965f91c74acbea1395d607cfe 副本

Venkovní hudební nástroj je projekt, který se v tuzemských školkách prosadil až v posledních letech. Mezi běžné dětské hudební nástroje obecně patří tamburína, xylofon a tak dále. Toto outdoorové vybavení je velmi prospěšné pro pohyb dětí.

Výše představená venkovní zábavní zařízení školky jsou nejklasičtější a nejzábavnější zábavní zařízení. Venkovní zábavní zařízení mateřských škol se zpravidla kombinuje v kombinaci. V mateřských školách je mnoho venkovních zábavních zařízení Nebudu představovat jeden po druhém. Při nákupu vybavení školky je možné jej vybrat podle aktuální situace školky.


Prosím odejdi
nás a
zpráva

Tel / WhatsApp / WeChat:

+ 86 13695762473

E-mail:

[chráněno e-mailem]

Přidat:

Průmyslová zóna Yangwan, město Qiaoxia, Yongjia, Wenzhou, Čína

Produkty

Služby

Powered by
Sociální sítě
Copyright © 2021 Wenzhou Risen Amusement Equipment Co., Ltd - Blog | Zásady ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky
Domů
Produkty
E-Mail
Kontakt