EN
Bezpečnostní pokyny pro venkovní rekreační zařízení v MŠ.
Datum příspěvku: 2020-09-07 00:00:00 Návštěva: 6

Mnoho mateřských škol nyní přikládá ochraně bezpečnosti dětí velký význam. Zejména ve venkovních rekreačních zařízeních mateřských škol postrádají vzhledem k věkovým charakteristikám dětí životní zkušenosti a často se blíží nebezpečí, aniž by si jich všimli. Proto jsou bezpečná venkovní rekreační zařízení v mateřských školách velmi důležitá.

Bezpečnost by měla být zvažována z hlediska životního prostředí. Životní prostředí je nejdůležitějším vzdělávacím zdrojem. Může účinně podporovat rozvoj dětí prostřednictvím designu a využití prostředí, ale také je založen na plánování, uspořádání a umístění zařízení pro děti v oblasti aktivit. Je nutné zvážit jak bezpečnost, tak rozumnou konfiguraci zařízení. Takže, která mateřská škola venkovní rekreační zařízení jsou trezory

Pískový bazén je venkovní rekreační zařízení často využívané v mateřských školách. V pískovém jezírku mohou děti hrabat a hrabat, jak chtějí, a procvičovat si svaly paží. Lze také malovat pískem a pískové sochy. Jakmile se však voda dostane do venkovních zařízení, jako jsou písková jezírka, nastanou bezpečnostní problémy, jako je kolaps podlahy a průsaky vody. A nejzávažnější je být na místě dmýchací trubice, takže písek bude zvedat vítr, což je velmi nebezpečné.

DFC067-02a

Skluzavka je oblíbeným předmětem na hraní dětí, ale kvůli zábavě neznají správné míry. Například při pádu na skluzavce se hlava nejprve dotkne země, v těžkých případech dojde k otřesu mozku, v jiných případech mohou oděrky na temeni způsobit krvácení. Je to ale také kvůli nedbalosti personálu a opatrovníků. Protože právě malé děti nejvíce potřebují správné vedení personálu. Z pohledu samotné skluzavky je skluzavka velmi bezpečná za předpokladu, že najdete profesionálního výrobce.

BLA-1509-S-球形攀爬-1_Camera001

Houpačka je zdánlivě bezpečné venkovní rekreační zařízení se skrytými nebezpečími. Pokud jej děti používají nesprávně, řetězy nebo provazy se zauzlují a tím skřípnou tělo dítěte nebo dokonce škrtí krk nebo ruce a nohy. Někteří prarodiče vědí, že jejich děti jsou příliš malé na to, aby seděly na houpačce, a tak je prostě nechají stát na houpačce.

BLS-1506

Stoprocentně bezpečné venkovní rekreační zařízení v mateřských školách neexistuje. Můžeme si ale vybrat výrobce venkovního zábavního zařízení školky, se kterým se budeme cítit pohodlně a poskytne vám dětskou zábavu při celkovém plánování zábavy ve školce, aby děti ve školce mohly spokojeně vyrůstat.


Prosím odejdi
nás a
zpráva

Tel / WhatsApp / WeChat:

+ 86 13695762473

E-mail:

[chráněno e-mailem]

Přidat:

Průmyslová zóna Yangwan, město Qiaoxia, Yongjia, Wenzhou, Čína

Produkty

Služby

Powered by
Sociální sítě
Copyright © 2021 Wenzhou Risen Amusement Equipment Co., Ltd - Blog | Zásady ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky
Domů
Produkty
E-Mail
Kontakt