EN
Jaké jsou budoucí trendy vývoje odvětví zábavních zařízení?
Datum příspěvku: 2021-10-14 00:00:00 Návštěva: 6

V posledních letech, s rychlým rozvojem zábavního průmyslu, se Čína stala světovým lídrem ve výrobě zábavního vybavení a představuje asi 40 % celkové světové produkce. Musíme pozorně sledovat trendy v oboru a chápat trendy v oboru. Jaké jsou tedy vývojové trendy v odvětví zábavních zařízení do budoucna? Vezměte si například vojenský zábavní park.
 
01 Krajina
Vnitřní logický vztah a prvky tématu zábavní kultury zábavního parku zábavní střelnice se proměňují v materializovanou, obrazovou, pohledovou a vizuálně působivou krajinu. Kultura je konotací krajiny a krajina je nositelem kultury. Prostřednictvím krajiny mohou návštěvníci pocítit téma zábavy a vojenské kultury, které chce zábavní park střelnice vyjádřit.

02 Zábava
Jde o to udělat ze zábavního vojenského zábavního parku proces, ve kterém mohou turisté získat pocity a zážitky ze svých aktivit, sportů a dynamiky. Zábavní a vojenské zábavní parky jsou scénická místa, která získala věda a technologie. Za prvé, zábava vyžaduje velké množství zábavních vzduchových zbraní a vybavení, a za druhé, zavedení high-tech. Tematická kultura se zobrazuje pomocí technologie trojrozměrného zobrazování, technologie holografické projekce atd., prostřednictvím prostředí a scén. , Návrh výtvarného pojetí umožňuje návštěvníkům získat nevšední magický zážitek, aby jejich nálada a tematická kultura nakonec dosáhly vysokého stupně integrace.

03 interaktivní režim
Zahrnuje především sociální a lidskou interakci, rekreační interakci, zábavní interakci, zážitkovou interakci, interakci mezi personálem a turisty, interakci mezi baviči a turisty atd. Díky interaktivnímu uspořádání se lidé cítí velmi spokojeni ve smyslu účasti a zážitku ze zábavní vzduchové zbraně zařízení. Turisté si mohou připomenout vojenské téma zábavy při návštěvě malebných míst, cestování historií, zažívání lidových zvyků a prožívání zábavné atmosféry. Upgradujte model spotřeby tematických zábavních parků.

04 Zkušenosti
Odkazuje na proces přeměny inherentních znalostí, zábavy a kultury vojenské tematické kultury do procesu, aby turisté mohli v tomto procesu rozpoznat hodnotu a konotaci kultury a rezonovat s ní. Tento režim se již začal realizovat na některých známých scénických místech v Číně a zábavní vojenská střelnice mají vyšší výkon a je pravděpodobnější, že způsobí fermentaci na úrovni událostí.

v2-b9f19466a65fc75741c5d9370ffbffd3_720w


Prosím odejdi
nás a
zpráva

Tel / WhatsApp / WeChat:

+ 86 13695762473

E-mail:

[chráněno e-mailem]

Přidat:

Průmyslová zóna Yangwan, město Qiaoxia, Yongjia, Wenzhou, Čína

Produkty

Služby

Powered by
Sociální sítě
Copyright © 2021 Wenzhou Risen Amusement Equipment Co., Ltd - Blog | Zásady ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky
Domů
Produkty
E-Mail
Kontakt