EN
Jaká jsou nejoblíbenější malá zábavní zařízení?
Datum příspěvku: 2020-05-14 00:00:00 Návštěva: 40

There are many types of amusement equipment in the market. If you want to invest in a small amusement park, what small amusement equipment is worth buying? What are the most popular small amusement equipment at present? Next, I will briefly introduce you to some of the most popular small amusement facilities.

Zeptat se na nejoblíbenější malé zábavní zařízení-dětský nezbedný hrad si to zaslouží. Zlobivý hrad je navržen podle vlastností dětí. Prostřednictvím vědecké trojrozměrné kombinace se vytváří nová generace dětského centra aktivit, které integruje zábavu, sport, hádanky a fitness, umisťuje děti do vzrušujícího, bezpečného a bezpečného zábavného prostředí. Při hře si děti mohou pěstovat nezávislou osobnost, procvičovat svá těla, a povzbudit jejich mozky. Má vlastnosti nahodilosti, žádné motivace, interakce a bezpečí. Protože není omezen velikostí místa konání, je bezpečný a dobře spravovaný a je to jednorázová investice pro celoživotní výhody. Je oblíbený u investorů. Projekt nezbedného hradu je produktem na míru. Nezbedný hrad může obsahovat mnoho malých projektů, jako jsou skluzavky, bazény s oceánskými koulemi, houpačky, kolotoče atd., které lze kombinovat a vybírat podle vlastních podmínek na místě.

dce239e4d5324ab88497dbe134c0cd05

Krytá trampolínová hala je komplexní vnitřní hřiště s trampolínou jako hlavním tělem a kombinací různých zábavních projektů. Absorbuje výhody tradičního projektu nezbedného hradu a projektu trampolíny a dokonale je spojuje do komplexního nového zábavního projektu. Existují různé způsoby, jak hrát, bez ohledu na věkovou skupinu, módní předmět národní zábavy a fitness, který lze hrát ve věku 3–55 let. Pokud investujete do tělocvičny na trampolíně poprvé, nebo pokud je váš rozpočet omezená, investice do malé trampolíny je také dobrou volbou. Může být vybaven některými z nejoblíbenějších slam dunks, lepkavou hudbou, profesionálním skákáním, houbovým bazénem a některými z nejnovějších interaktivních projektů.

EPP stavebnicový park pěstuje především dětskou schopnost myšlení a kreativitu. Při hře se stavebnicemi z EPP mohou děti naplno věnovat své fantazii a tvořit podle libosti. V procesu stavění ze stavebnic může také pěstovat u dětí schopnost rozlišovat barvy a schopnost fyzické koordinace.

47bbdbc463c44a7b982c47a13b56bdb7

Je to romantické, hřejivé a šokující, když jsou před vámi umístěny tisíce oceánských koulí? Ať už je to pár, rodič-dítě, rodina nebo přátelé, Pool s miliony míčků může splnit herní potřeby každého! Pool Million Ball Pool lze flexibilně sladit s herními předměty v něm podle velikosti vašeho hřiště.


Prosím odejdi
nás a
zpráva

Žhavé kategorie

Tel / WhatsApp / WeChat:

++ 86 18257725727

E-mail:

[chráněno e-mailem]

Přidat:

Průmyslová zóna Yangwan, město Qiaoxia, Yongjia, Wenzhou, Čína

Produkty

Služby

Sledujte nás
Copyright © 2021 Wenzhou Risen Amusement Equipment Co., Ltd - Blog | Zásady ochrany osobních údajů | Podmínky
Domů
Produkty
E-Mail
KONTAKT