EN
Jaká jsou nejoblíbenější malá zábavní zařízení?
Datum příspěvku: 2020-05-14 00:00:00 Návštěva: 18

Na trhu existuje mnoho typů zábavního vybavení. Pokud chcete investovat do malého zábavního parku, jaké malé zábavní vybavení se vyplatí koupit? Jaká jsou v současnosti nejoblíbenější malá zábavní zařízení? Dále vám stručně představím některá z nejoblíbenějších malých zábavních zařízení.

Zeptat se na nejoblíbenější malé zábavní zařízení-dětský nezbedný hrad si to zaslouží. Zlobivý hrad je navržen podle vlastností dětí. Prostřednictvím vědecké trojrozměrné kombinace se vytváří nová generace dětského centra aktivit, které integruje zábavu, sport, hádanky a fitness, umisťuje děti do vzrušujícího, bezpečného a bezpečného zábavného prostředí. Při hře si děti mohou pěstovat nezávislou osobnost, procvičovat svá těla, a povzbudit jejich mozky. Má vlastnosti nahodilosti, žádné motivace, interakce a bezpečí. Protože není omezen velikostí místa konání, je bezpečný a dobře spravovaný a je to jednorázová investice pro celoživotní výhody. Je oblíbený u investorů. Projekt nezbedného hradu je produktem na míru. Nezbedný hrad může obsahovat mnoho malých projektů, jako jsou skluzavky, bazény s oceánskými koulemi, houpačky, kolotoče atd., které lze kombinovat a vybírat podle vlastních podmínek na místě.

dce239e4d5324ab88497dbe134c0cd05

Vnitřní trampolínová hala je komplexní vnitřní hřiště s trampolínou jako hlavním tělesem a kombinací různých zábavních projektů. Absorbuje výhody tradičního projektu nezbedného hradu a projektu trampolíny a dokonale je spojuje do komplexního nového zábavního projektu. Existují různé způsoby, jak hrát, bez ohledu na věkovou skupinu, trendový předmět národní zábavy a fitness, který lze hrát ve věku 3-55 let. Pokud investujete do trampolínové tělocvičny poprvé nebo pokud je váš rozpočet omezená, investice do malé trampolíny je také dobrou volbou. Může být vybaven některými z nejpopulárnějších slam dunks, lepkavou hudbou, profesionálním skákáním, houbičkou a některými nejnovějšími interaktivními projekty.

EPP stavebnicový park pěstuje především dětskou schopnost myšlení a kreativitu. Při hře se stavebnicemi z EPP mohou děti naplno věnovat své fantazii a tvořit podle libosti. V procesu stavění ze stavebnic může také pěstovat u dětí schopnost rozlišovat barvy a schopnost fyzické koordinace.

47bbdbc463c44a7b982c47a13b56bdb7

Je to romantické, hřejivé a šokující, když jsou před vámi umístěny tisíce oceánských koulí? Ať už je to pár, rodič-dítě, rodina nebo přátelé, Pool s miliony míčků může splnit herní potřeby každého! Pool Million Ball Pool lze flexibilně sladit s herními předměty v něm podle velikosti vašeho hřiště.


Prosím odejdi
nás a
zpráva

Tel / WhatsApp / WeChat:

+ 86 13695762473

E-mail:

[chráněno e-mailem]

Přidat:

Průmyslová zóna Yangwan, město Qiaoxia, Yongjia, Wenzhou, Čína

Produkty

Služby

Powered by
Sociální sítě
Copyright © 2021 Wenzhou Risen Amusement Equipment Co., Ltd - Blog | Zásady ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky
Domů
Produkty
E-Mail
Kontakt