EN
Jaká je perspektiva rozvoje venkovního zábavního vybavení?
Datum příspěvku: 2019-10-14 00:00:00 Návštěva: 10

Dětský park bez pohonu umožňuje dětem držet se dál od elektro-optických produktů, vrátit se do přirozenějšího a zdravějšího světa hry a sklízet radost z růstu a nevinnosti. Dětský park bez pohonu se skládá z řady charakteristických poháněné zábavní produkty. Jeho zábavní metody jsou rozmanitější a mohou uspokojit víceúrovňové potřeby dětí různého věku. V dětském parku bez pohonu si různé děti najdou svá vlastní šťastná místa. Buď se „vzlétnou“ na trampolíně, nebo „popustí“ svou fantazii v pískovém bazénu, nebo se stanou „dobrodruhy“ v rozlehlém zámeckém parku složeném z vrtacích sítí a skluzavek. "

v2-82712feedac9f764e6495dc1b37a28dc_1440w

Současná národní politika je taková, že s narozením druhého dítěte, nárůstem počtu dětí a ekonomickým růstem jsou rodiče také ochotni vzít své děti hrát si do parků bez pohonu.

S nezbednými hrady a bazény s oceánskými koulemi a pod vlivem epidemie upadl trh s trampolínovými parky a dalšími produkty a nestandardní zábavní zařízení bez pohonu se stále více rozvíjelo. Nyní je hlavní poptávkou trhu nestandardní zábavní vybavení, včetně nerezových skluzavek a prolézacích sítí. , Vrtání otvorů, houpaček atd.; v poslední době je také populární zábavní zařízení: houpačky s vodní clonou, duhové skluzavky pro celebrity, to všechno jsou v současnosti ziskové zábavní zařízení.
Existuje mnoho venkovních dětských zábavních zařízení a já osobně doporučuji zábavní zařízení bez řidiče. Bezpečnost je přece velmi důležitá, a to mají rodiče rádi. Nerezové skluzavky, houpačky, houpačky, přechody džunglí, síťová bludiště, kabelová zařízení, projekty na ochranu vody, zábava v pískových bazénech atd., to vše lidé tohoto věku hluboce milují.

v2-db3d9065ca8a88b5f1c583dbb7c6b049_720w

Údržba dětského herního zařízení je velmi důležitá. Dokáže nejen prodloužit životnost zařízení, ale co je důležitější, pomůže nám včas odhalit skrytá bezpečnostní rizika zařízení a včas zařízení vyměnit a opravit. Kupující musí mít na paměti hlavní body údržby zábavního zařízení.

v2-5267fee0a913816e16db2a4ea37a23f7_720w

V budoucnu budou nemotorizovaná zábavní zařízení integrovat více nových prvků, novou hratelnost a věnovat více pozornosti zákaznické zkušenosti. Tematické parky bez pohonu se také stanou trendem rozvoje bezmotorových zábavních zařízení a do bezmotorových zábavních zařízení bude integrováno více tematických prvků. Při navrhování energetických zábavních zařízení tak, aby přilákaly více zákazníků k účasti na zážitku.


Prosím odejdi
nás a
zpráva

Tel / WhatsApp / WeChat:

+ 86 13695762473

E-mail:

[chráněno e-mailem]

Přidat:

Průmyslová zóna Yangwan, město Qiaoxia, Yongjia, Wenzhou, Čína

Produkty

Služby

Powered by
Sociální sítě
Copyright © 2021 Wenzhou Risen Amusement Equipment Co., Ltd - Blog | Zásady ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky
Domů
Produkty
E-Mail
Kontakt