EN
Proč jsou outdoorové zábavní vybavení tak oblíbené?
Datum příspěvku: 2020-07-22 00:00:00 Návštěva: 75

V posledních letech se zábavní zařízení bez pohonu postupně dostává do zorného pole lidí a je široce používáno v zábavních parcích, scénických místech, komerčních nemovitostech a dalších oblastech. Staňte se novou korouhvičkou ve venkovní zábavě. Proč je venkovní nepoháněný park tak oblíbený? Jaké je jeho jedinečné kouzlo ve srovnání s tradičním mechanickým zábavním zařízením? Jaká jsou běžná bezmotorová zábavní zařízení? Pojďme se na to podívat.

f636afc379310a55484923c56fb21caf83261094

Co je to bezmotorové zábavní zařízení
Jednoduše řečeno, nepoháněné zábavní zařízení se vztahuje na zábavu, která nemá žádná napájecí zařízení, jako jsou elektrická, hydraulická nebo pneumatická, a skládá se z šplhání, chůze, vrtání, chůze po žebříku, houpání a dalších funkčních částí a konstrukcí, upevňovacích prvků a spojovacích částí. zařízení.
Kouzlo nemotorizovaného zábavního zařízení
Proč jsou nemotorizovaná zábavní zařízení so popular? This mainly depends on its own charm.

1. Na základě potřeb dětí je zřejmý drenážní efekt

V posledních letech je poptávka po rodinném cestování rodičem a dítětem velmi silná a dětská herní zařízení bez pohonu jsou přesně tou hrou zaměřenou na děti, která nutí rodiče a děti k interakci. Prosazuje návrat k přírodě a uvolnění dětské přirozenosti, včetně interaktivní zábavy rodiče s dítětem. Všechny tyto faktory jsou klíčem k přilákání rodin k cestování a cestování na dlouhé vzdálenosti.

2. Široká škála aplikací

S rozvojem a poptávkou trhu zaujala bezmotorová zábavní zařízení důležitou pozici v průmyslu. V současné době jsou domácí bezmotorová zábavní zařízení široce využívána v následujících čtyřech sektorech: jeden je nejtradičnějším vzdělávacím sektorem; druhou jsou komunity developerů a komerční centra; a třetí je městská správa (včetně městských parků, zábavních náměstí a rekreačních pásů na břehu řeky). Atd.); Čtvrtým je kulturní cestovní ruch.

3. Vysoký nákladový výkon

Vzhledem k široké škále aplikací ve srovnání s desítkami milionů nebo stovkami milionů mechanických energetických zařízení je investice relativně malá a není omezena místem. Vybavení lze přizpůsobit podle terénního prostředí. Rozsah projektu může být velký nebo malý a výše investice Flexibilní a kontrolovatelná. Bezmotorové zábavní zařízení je první volbou pro nákladově efektivní plánování.

8435e5dde71190ef28825ff61becc210fcfa6098

4. Vysoký stupeň environmentální integrace

Zařízení bez pohonu lze flexibilně kombinovat, aby se přizpůsobilo projektům různého měřítka, různého prostředí a různých typů, a lze je vysoce integrovat s místním kulturním prostředím a přírodní krajinou, což usnadňuje upgrady produktů a obchodní růst.

5. Vysoká bezpečnost a nízké náklady na údržbu

Protože nemá žádnou sílu, je z hlediska bezpečnosti a udržovatelnosti lepší než ostatní zábavní zařízení. Všechna herní zařízení v bezmotorovém zábavním sektoru mohou využívat ochrannou půdu (jako je písek, injekční guma, pryžové podložky atd.) ke snížení pravděpodobnosti zranění při pádu ze zařízení. Ve srovnání s potřebou hráčů se na tom aktivně podílet zábavní projekt je méně vzrušující a má vyšší bezpečnostní faktor. Kromě toho jsou náklady na údržbu bezmotorového zábavního zařízení nízké. Obecně platí, že nemotorizované zábavní parky mají v zásadě záruku na pět let a nevyžadují každoroční vnitrostátní kontroly. Pozdější náklady na údržbu a provoz jsou proto nízké, což je pro investiční operátory bez starostí a šetří práci.

a8773912b31bb0519524e10fe18d85b24bede097

Každé zábavní zařízení bez pohonu je navrženo tak, aby zpochybnilo znalosti a kreativitu dětí o jejich vlastních tělech a zlepšilo jejich schopnost učení, zvýšilo radost ze hry a bavilo se a bavilo se při aerobních vytrvalostních cvičeních, což vede k tréninku statečných, houževnatých a houževnatých dětí. houževnatá osobnost, rychlost cvičení, síla, rovnováha, koordinace a další vlastnosti, dosahují účelu posílení těla, posílení mozku a zlepšení inteligence.


Prosím odejdi
nás a
zpráva

Žhavé kategorie

Tel / WhatsApp / WeChat:

++ 86 18257725727

E-mail:

[chráněno e-mailem]

Přidat:

Průmyslová zóna Yangwan, město Qiaoxia, Yongjia, Wenzhou, Čína

Produkty

Služby

Sledujte nás
Copyright © 2021 Wenzhou Risen Amusement Equipment Co., Ltd - Blog | Zásady ochrany osobních údajů | Podmínky
Domů
Produkty
E-Mail
KONTAKT