EN
Jak začít podnikat na krytých hřištích

Kryté dětské hřiště projekt je odvětví s vysokou návratností investic, obecně řečeno, doba návratnosti je asi 6 měsíců, roční míra návratnosti investic je asi 70% -200%, stal se horkým byznysem. Jakmile o tom budete mít představu, jak investici udělat jednoduše a snadno? Pokud jste noví, zde je několik pokynů.


1. Průzkum trhu  nedefinované

Prozkoumejte situaci v místní spotřebě, velikost populace a trendy ekonomického rozvoje a zjistěte, zda stojí za to zřídit tam provozovnu krytých dětských hřišť.


2. Potvrzení polohy  nedefinované

Nejprve je třeba zvážit věkovou skupinu spotřebitele, typ vybavení hřiště, počet osob, kapacita atd., poté vyberte vhodné místo na základě rozpočtu. Lokalita s vynikajícími geografickými podmínkami má významný dopad na investice, proto upřednostňujeme doporučené místo, které je vyšší než 5 m, v blízkosti nákupního centra, komunity a dalších oblastí s obrovským tlačením lidí.


3. Výběr výrobce  nedefinované

Vynikající dodavatel nejen vytváří přizpůsobený design, poskytuje mezinárodní standardní kvalifikované produkty, opravuje dopravu a instalaci, ale také sdílí užitečné marketingové zkušenosti pro vaši místní propagaci.


4.Instalace  nedefinované

Existují 3 možnosti instalace: instalujte dodavatelem nebo místním dodavatelem nebo sami. Každá možnost má svou výhodu, můžete si vybrat nejvhodnější instalaci podle aktuální situace. Bez ohledu na to, jakou možnost zvolíte, jsme tu, abychom vám pomohli, dokud nebude projekt dokončen.


5. Denní provoz  nedefinované

Po otevření musíte absolvovat pravidelná školení pro zaměstnance, běžnou údržbu vybavení dětských hřišť a také propagaci, jako je vánoční speciální aktivita, herní soutěž atd., abyste přilákali více zákazníků.


RISEN Is Professional And Confident To Make Your Business Profitable
Are You Ready To Open Your Indoor Playground Play Center
Reach Us Right Now To Get More Information


Prosím odejdi
nás a
zpráva

Žhavé kategorie

Tel / WhatsApp / WeChat:

++ 86 18257725727

E-mail:

[chráněno e-mailem]

Přidat:

Průmyslová zóna Yangwan, město Qiaoxia, Yongjia, Wenzhou, Čína

Produkty

Služby

Sledujte nás
Copyright © 2021 Wenzhou Risen Amusement Equipment Co., Ltd - Blog | Zásady ochrany osobních údajů | Podmínky
Domů
Produkty
E-Mail
KONTAKT