EN
Úvod

RISEN Amusement Equipment Co., Ltd je design, výroba a prodej jako jedna společnost. Nachází se v "China Educational Toy Industrial Base" --- Wenzhou, kde je průmyslový klastr s pohodlnou dopravou.
 
Naše hlavní produkty jsou venkovní vybavení dětských hřišť, vnitřní hračky na hraní, zlobivý hrad, fitness, houpačka, houpačka, jarní jezdec,guma atd., které se používají pro školy, školky, komunity, park, nákupní centrum atd.. Máme ISO14001:2004, IOS9001,SG, CE, ASTM. Naše výrobky se prodávají do Evropy, Ameriky, na Střední východ, do Rakouska, jihovýchodní Asie a do celého světa.
 
RISEN má 10 let zkušeností vybavení hřiště, striktně dodržujeme normu (EN1176. SII atd.) od návrhu až po výrobu. Podle oblasti a koncepce klienta dodáme celkový plán návrhu, kontrolujeme kvalitu, zajistíme rychlé dodání, poskytneme pokyny k instalaci a poprodejní servis pro pacienty. Poskytnout vám službu na jednom místě. Chcete-li ušetřit čas.
 
VSTAL vždy vám poskytovat kvalifikované produkty, profesionální návrhy a řešení, sloužit společnosti, vytvářet lepší budoucnost. Pojďme spolu vyrůst.

Video
Roky

Produkční zkušenosti

+

Skvělá velikost týmu

+

Zákazníci sloužili

+

Hlavním produktem

Dílna
kultura

Risen, zrozený z myšlenky, která dětem přináší více radostných vzpomínek, byl spuštěn. Již více než 50 let prodáváme produkty vybavení dětských hřišť do více než 10 zemí. Společnost Risen si také získala uznání mnoha zákazníků vysokou kvalitou produktů a spolehlivým servisem.
 
V Risen bereme inovativní design a bezpečné herní prostředí ruku v ruce. Abychom přitáhli pozornost trhu a vyhnuli se podobnému designu, naši designéři vytvářejí jedinečný design založený na existujícím prostředí, který se také kombinuje s mnoha funkcemi. Naším posláním a základem našeho úspěchu je naše schopnost vytvořit dokonalé hřiště, zajistit dodržování všech bezpečnostních pokynů a vést zákazníky krok za krokem kreativním procesem – to vše při dodržení termínu a rozpočtu.
 
Děti jsou budoucnost, milujeme to, co děláme, abychom dětem přinášeli radost tím, že vytváříme vybavení, které podporuje sociální, intelektuální a fyzický růst. Naše vášeň pro hru se projevuje ve všem, co děláme. Udržet šťastné a bezpečné prostředí pro děti je naším původním záměrem a odhodláním. Cílem společnosti Risen je vyrůstat s dětmi a všemi zákazníky společně.


Prosím odejdi
nás a
zpráva

Žhavé kategorie

Tel / WhatsApp / WeChat:

++ 86 18257725727

E-mail:

[chráněno e-mailem]

Přidat:

Průmyslová zóna Yangwan, město Qiaoxia, Yongjia, Wenzhou, Čína

Produkty

Služby

Sledujte nás
Copyright © 2021 Wenzhou Risen Amusement Equipment Co., Ltd - Blog | Zásady ochrany osobních údajů | Podmínky
Domů
Produkty
E-Mail
KONTAKT