EN
Bezpečnostní opatření pro hru na houpačce
Datum příspěvku: 2022-12-27 00:00:00 Návštěva: 4

Houpačka je druh dětské venkovní hračky, kterou všichni známe. Je to vidět ve školkách a fitness centrech v obcích. Děti si také velmi rády hrají. Ale víte, že na houpačce jsou také některá potenciální bezpečnostní rizika? Pro předškolní děti není dovoleno hrát si samy na houpačce. Pokud si děti chtějí hrát na houpačce, musí je hlídat rodiče. Pokud však nemáte příslušné znalosti v oblasti péče o děti, obávám se, že nevíte, jak pomoci dětem se chránit a vyhnout se potenciálním bezpečnostním rizikům. Ve skutečnosti, když si děti hrají na houpačce, existuje pět bezpečnostních opatření, kterým musí rodiče rozumětGlobální organizace pro bezpečnost dětí navrhla, aby děti mladší 5 let nepoužívaly houpačku samostatně. Když si rodiče hrají se svými dětmi, udělejte prosím následující:1.Když si dítě hraje na houpačce, rodiče by měli stát stranou, soustředit se a chránit, aby dítě neztratilo rovnováhu.

2.Nikdy nestůjte uprostřed paprsku houpačky ani nestoupejte na pohybující se houpačku.

3.Zároveň věnujte pozornost dětem druhé strany a nezpůsobte ztrátu rovnováhy a pádu druhé strany kvůli chybám dětí druhé strany. Na jedné straně houpačky může sedět pouze jedno dítě. Seďte tváří v tvář, nikdy zády k sobě.

4. Držte rukojeť houpačky pevně oběma rukama a nevyprazdňujte ji, natož se dotýkejte země; Vaše nohy by také měly být přirozeně na zemi, abyste zajistili rovnováhu.

5. Při sledování hry ostatních udržujte odstup od houpačky.Předškolní děti musí při hře na houpačce hlídat jejich rodiče. Jako rodiče musíme dbát na pět výše zmíněných bezpečnostních opatření. Jedním z nich je zaměřit se na ochranu dětí, aby když děti ztratí rovnováhu, mohly hned napoprvé zareagovat. Houpačka vyžaduje ke hře dva lidi, takže je třeba brát v úvahu bezpečnost obou dětí zároveň, protože jakmile jedna strana ztratí rovnováhu, druhá strana může spadnout. Měli byste svému dítěti říct, aby uchopilo rukojeť oběma rukama. Nestůjte ani nesedejte na nosníku houpačky. Při sledování ostatních dětí, jak si hrají, musíte vzít své dítě do bezpečné vzdálenosti.Prosím odejdi
nás a
zpráva

Tel / WhatsApp / WeChat:

+ 86 13695762473

E-mail:

[chráněno e-mailem]

Přidat:

Průmyslová zóna Yangwan, město Qiaoxia, Yongjia, Wenzhou, Čína

Produkty

Služby

Powered by
Sociální sítě
Copyright © 2021 Wenzhou Risen Amusement Equipment Co., Ltd - Blog | Zásady ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky
Domů
Produkty
E-Mail
Kontakt