EN
Jak udržovat švih
Datum příspěvku: 2021-10-21 00:00:00 Návštěva: 11

Swing je nejen skvělým soutěžním sportem, ale také dokáže procvičit vůli lidí a pěstovat odvahu. Zároveň je také velmi prospěšný pro zdravý vývoj fyziologických funkcí člověka. Při používání venkovní houpací židle však myslíme na její údržbu?

src=http___pic.qjimage.com_bjisub006_high_bji04300198&refer=http___pic.qjimage 副本

Nejprve se zaměřte na zachování dvou spojovacích bodů, kterých se smyčka dotýká. Dva spojovací body, kterých se popruh dotýká, jsou místa s největším pohybem. Pokud jsou ty dva body opotřebované a my nevíme, jestli budeme pokračovat ve hře, může se v tuto chvíli stát nehoda. Pokud popruh spadne, není to triviální záležitost. Jo, od kožního traumatu až po to nejhorší, kosti jsou zlomené. Proto je potřeba tato dvě místa pravidelně kontrolovat a včas opravovat.

src=http___pic.qjimage.com_bjisub006_high_bji04300198&refer=http___pic.qjimage

Za druhé, houpací křeslo je něco, s čím přijde do styku mnoho lidí. Měli bychom se častěji probouzet a čistit. Měli bychom ho často čistit. Části, které nelze vyčistit, bychom měli naolejovat barvou. Nezapomeňte, že nesmíte sundávat horní část, protože nerovný materiál na ní může být K nechtěným katastrofám, stejně jako u kovové části, je zapotřebí vysavač, který z ní odsaje prach a poté ji otře suchým hadříkem.


Prosím odejdi
nás a
zpráva

Tel / WhatsApp / WeChat:

+ 86 13695762473

E-mail:

[chráněno e-mailem]

Přidat:

Průmyslová zóna Yangwan, město Qiaoxia, Yongjia, Wenzhou, Čína

Produkty

Služby

Powered by
Sociální sítě
Copyright © 2021 Wenzhou Risen Amusement Equipment Co., Ltd - Blog | Zásady ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky
Domů
Produkty
E-Mail
Kontakt