EN
Jak udržovat trampolínu
Datum příspěvku: 2019-12-24 00:00:00 Návštěva: 13

Trampolína je nový typ indoorové aktivity. Jde o druh cvičebního náčiní a aerobního cvičení. Během let vývoje se vytvořil krytý trampolínový zábavní park s trampolínami jako hlavním tělem a několika odvozenými projekty. Skákáním nahoru a dolů Protahování kloubů pro podporu vstřebávání vápníku v kloubech může zvýšit výšku dětí a také umožnit dospělým dosáhnout účinků hubnutí a fyzického cvičení. Milují ho dospělí i děti. Proto je velké množství trampolínových parků rozmístěno po celém trhu, takže trampolínové parky jsou denně využívány. Jaké jsou položky údržby?

v2-c3757f68a999b33b3f322d03805d9f56_720w

Údržba zařízení trampolíny: zkontrolujte, zda je držák hlavního těla deformován v cyklu 15. a zda jsou uvolněné nosné šrouby podpírající držák hlavního těla v každé oblasti, a pokud je uvolněný, okamžitě jej opravte; denně kontrolujte trampolínu, zda není poškrábaná a zda v ní nezůstali hosté Ostré látky, zda jsou v ní přebytečné odpadky, pokud jsou škrábance, věnujte větší pozornost tomu, zda se situace v budoucnu nezhoršuje, pokud musíte včas kontaktovat výrobce , kupte si novou trampolínu na výměnu a pravidelně čistěte povrch trampolíny. Metodu lze otřít vysavačem nebo mokrým ručníkem a poté vysušit. Pokud je špinavé po dlouhou dobu, můžete pod ně položit věci a opláchnout je nahoře; kontrola pružiny (použití 300,000 XNUMXkrát): zda nedochází k deformaci; zda je rez; pružina je statická Ve stavu lze pružinu nadále používat bez natahování. Pokud je natažený, znamená to, že bylo dosaženo data expirace a je třeba jej vyměnit; polštář trampolíny: zda je povrch poškozen nebo prasklý, zda je šev mimo vlasec, zda je houba v měkké tašce posunuta (otevřete zip, reorganizujte a úhledně umístěte), zda je měkká taška a šev na suchý zip posunuty mimo zarovnání (vysunou se ze zarovnání, znovu vloží zarovnání, úhledně zatáhnou); mezi stěnou a zařízením: zkontrolujte, zda je na spoji stěna Materiál odpadává.

v2-49282ead7875489e4480a80fe249b705_720w

Záležitosti vyžadující pozornost na trampolíně:
1. Na trampolíně je přísně zakázáno tlačit, tahat, narážet, honit se nebo salto, jinak následky nesete na vlastní nebezpečí. Pokud výše uvedený personál na místě opakovaně přesvědčoval nebo přestal poslouchat, bude osoba převezena pro bezpečnost ostatních praktikujících. Vyklidit trampolínu
2. Prosíme rodiče nebo opatrovníky, aby neopouštěli trampolínu, když dítě cvičí na trampolíně, aby se dítě neztratilo po sesednutí z trampolíny.
3. Síť nepodpírejte rukama, když máte tělo v nerovnováze, raději spadněte, dávejte pozor na držení hrudníku rukama a nepodpírejte ji ani při vymrštění. "Při cvičení si navíc dejte pozor na poranění pasu. Nejvíce škodí sportovci na trampolíně v pase a kotnících. Kvůli velkému dopadu při pádu by se lidé bez odborného výcviku neměli při cvičení na trampolíně odrážet příliš vysoko.
4. Při tréninku nebo cvičení na trampolíně nenoste šperky, náhrdelníky, špunty do uší, náušnice atd., protože jakmile tělo ztratí rovnováhu, když osoba upadne a dotkne se sítě, je extrémně snadné se zranit.
5. Děti mladší šesti let musí mít rodiče nebo opatrovníka, kteří se o ně starají, jinak jim nebude umožněn přístup na internet kvůli zvědavosti; věnujte zvláštní pozornost tomu, abyste nepodpírali síť rukama, což se snadno podvrtne; vyhněte se implantaci kolene při pádu, která může snadno zranit váš pas.

v2-daaa95a501625fb1224d20b8ba783772_720w


Prosím odejdi
nás a
zpráva

Tel / WhatsApp / WeChat:

+ 86 13695762473

E-mail:

[chráněno e-mailem]

Přidat:

Průmyslová zóna Yangwan, město Qiaoxia, Yongjia, Wenzhou, Čína

Produkty

Služby

Powered by
Sociální sítě
Copyright © 2021 Wenzhou Risen Amusement Equipment Co., Ltd - Blog | Zásady ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky
Domů
Produkty
E-Mail
Kontakt