EN
Jak otevřít krytý trampolínový park?
Datum příspěvku: 2023-03-22 00:00:00 Návštěva: 20

Kryté trampolínové parky jsou jako multifunkční způsob trávení volného času kombinující sport a zábavu již dlouho široce známý. Jeho popularita na trhu se také rok od roku zvyšuje a přitahuje pozornost mnoha investorů. Dnes si povíme něco o postupech a postupech, které si otevření trampolínového parku vyžaduje.1. Zhodnoťte proveditelnost investice do trampolínového parku (10-15 dní)

V posledních letech se kryté trampolínové parky rychle rozvíjely a jsou dětmi hluboce milovány a mají slibnou perspektivu na trhu. Jako investor byste měli nejprve analyzovat, zda máte dostatečné podmínky pro podporu investice do krytého trampolínového parku: výhled projektu, investiční rozpočet, výpočet míry návratnosti atd.


2.Analýza relevantních informací, jako je poloha, umístění v davu a typy podnikání (15–20 dní)

Umístění trampolínového parku hraje klíčovou roli v 70 % budoucích zisků. Doporučujeme vybrat oblasti s nákupními centry, obytnými oblastmi, školami a dalšími institucemi v okolí. Tyto oblasti mají koncentrovaný tok lidí, což může v budoucnu ušetřit mnoho nákladů na propagaci. Kromě toho je také důležité přesně určit polohu populace na základě podílu struktury populace. Například, pokud je v okolí mnoho dětí, přidejte další předměty vhodné pro děti na hraní v trampolínovém parku. Pokud je kolem hodně dospělých, můžete si vybrat projekty vhodné pro dospělé, jako je rozšiřování a bourání bariér, lezení po skalních stěnách atd. Případně můžeme zřídit funkční plochy podle věku. Mezitím kontrolujeme provoz konkurenta v okruhu 5-20 kilometrů kolem trampolínového parku, což nám může poskytnout důležité referenční údaje pro provádění diferencovaných operací, spotřebitelských zvyklostí, ceny vstupenek a marketingového plánování.3. Najděte vhodné místo pro trampolínu (7 dní)

a) Pro krytý trampolínový park platí, že čím vyšší podlaha, tím lepší, což vám umožňuje vybrat si projekty ve vysokých nadmořských výškách, jako je Devil's Slide a suchozemské lyžování. Také je to snadné pro pozdější upgrade a transformaci vnitřního trampolínového parku.

b) Generally, the floor height should be at least 5.2m for adults and 4.5m for children indoor trampoline park.

c) Nepravidelná místa nebo místa s mnoha sloupci nejsou nejlepší možností umístění, taková místa ovlivní plánování designu, využití místa a zkušenosti zákazníků s trampolínovým parkem. Vyhněte se výběru místa v suterénu nebo nad 3 podlažími, abyste předešli budoucím selháním při schvalování požáru.4. Zvládněte obchodní postupy a postupy požárního auditu pro trampolínový park (15-30 dní)

Obecně platí, že pro trampolínový park jsou vyžadovány tři základní postupy: živnostenský list, průkaz požární ochrany a hygienický průkaz. Podle místní vlády musí investor získat potřebnou licenci.


5. Vyberte si výrobce vnitřního trampolínového parku a dodejte CAD výkres.

Vybavení trampolínového parku je jádrem celé trampolínové haly, je třeba být obezřetný při výběru výrobců. Vzhledem ke svým speciálním sportovním vlastnostem je bezpečnost trampolíny nejvýraznějším problémem v pozdější fázi řízení areálu. Bezpečnost zákazníků je základním kamenem přežití místa konání. Při výběru výrobců by se proto měla věnovat větší pozornost kvalitě výrobků, bezpečnosti a zpracování, spíše než výběru továren, které přitahují zákazníky snižováním kvality a snižováním cen. Zároveň je nutné zaslat výrobci podrobné informace o místě, nejlépe CAD soubory, pro usnadnění přesného návrhu projektanty6. Komunikujte s výrobci o designu trampolínového parku (5-15 dní)

Jediná funkce není pro zákazníky tak atraktivní. Doporučujeme vytvořit trampolínové parky kombinované s více funkcemi. Své nápady můžete sdělit návrhářům, abyste určili ten nejdokonalejší design.


7. Výroba, dodávka a instalace (15-50 dní)

Jakmile bude návrh potvrzen, výrobce zahájí výrobu vybavení trampolíny a dodávku podle potřeby. Před dodáním znovu nainstalujeme potřebné díly a zašleme vám instalační manuál, pokud máte nějaké dotazy během instalace, videohovor je v pohotovostním režimu 24 hodin.


Nahoře jsou obecné kroky k otevření krytého trampolínového parku, dokončení všech trvá asi 2-5 měsíců. Dobře si to poznamenejte, abyste stihli svůj investiční plán.


Prosím odejdi
nás a
zpráva

Žhavé kategorie

Tel / WhatsApp / WeChat:

++ 86 18257725727

E-mail:

[chráněno e-mailem]

Přidat:

Průmyslová zóna Yangwan, město Qiaoxia, Yongjia, Wenzhou, Čína

Produkty

Služby

Sledujte nás
Copyright © 2021 Wenzhou Risen Amusement Equipment Co., Ltd - Blog | Zásady ochrany osobních údajů | Podmínky
Domů
Produkty
E-Mail
Kontakt