EN
Rozdíl mezi dřevěnými skluzavkami a plastovými skluzavkami
Datum příspěvku: 2022-04-29 00:00:00 Návštěva: 8

Mnoho dětí rádo hraje skluzavky. Aby výrobci uspokojili potřeby dětí, vyvinuli různé skluzavky. Ať už jde o tvar až po materiál, inovace skluzavek je oslnivá. Na různých dětských hřištích můžeme také často vidět všechny druhy skluzavek. V poslední době mnoho školek instalovalo dřevěné skluzavky. Jaké jsou tedy podobnosti a rozdíly mezi dřevěnými skluzavkami a běžnými skluzavkami?

1) Strukturálně:

Dřevěné skluzavky se neliší od běžných skluzavek na trhu. Bez ohledu na to, jak rozmanitý je tvar, nejzákladnější strukturou je šplhání, tři hlavní struktury plošiny a skluzavky. Protože je však hlavní konstrukce dřevěné skluzavky vyrobena ze dřeva, jsou požadavky na výrobní proces pro každou součást velmi vysoké. Obecně se používá růžové dřevo a robinia dřevo. Před výrobou dřeva musí být dřevo ošetřeno tak, aby bylo dehydratované a karbonizované, aby dřevo splňovalo požadavky na antikorozní ochranu, ochranu proti molům, ohnivzdornost a plíseň. .Navíc, protože dřevěné skluzavky používají především děti, jsou požadavky na tvarovaný povrch tvarovaných skluzavek také velmi vysoké a povrch musí být po vytvarování speciálně upraven, aby byl hladký a bez otřepů.

2) Doba života:

Mnoho lidí může mít určitou skepsi ohledně životnosti dřevěných skluzavek, ale pokud jsou dřevěné skluzavky správně udržovány, jejich životnost není o nic menší než u plastových skluzavek. Dřevěný materiál byl v raném výrobním procesu skluzavky speciálně upraven. Za normálních okolností stačí dřevěné sklíčko jednou až dvakrát ročně nalakovat, aby se na povrchu vytvořil ochranný film a dřevěné skluzavka může vydržet dlouhou dobu. Dosáhněte takového závěru, protože dřevěné skluzavky splňují nejen potřeby dětské hry, ale splňují i ​​estetické potřeby lidí, takže jsou na trhu vyšší třídy stále populárnější. Věřím, že v blízké budoucnosti budeme při dalších příležitostech vidět dřevěnou skluzavku


3) Provedení:

Vzhledem k tomu, že hlavním materiálem dřevěné skluzavky je dřevo, celkový styl působí rafinovaněji a jedinečný tvar přitahuje více dětí. Dřevěné skluzavky jsou k vidění v mnoha mateřských školách a obcích. Kromě toho, že skluzavky uspokojí dětskou hru a naučí se cvičit odvahu, dodávají skluzavku vrstvu estetické barvy. To se může odrážet i ze strany, že s neustálým zlepšováním ekonomické úrovně se lidé stále více věnují dětem. Počáteční použití herního vybavení již nemůže vyhovět trhu a velcí výrobci musí také tvrdě pracovat na estetice. Nyní mnoho výrobců dřevěných skluzavek na trhu spustilo služby přizpůsobení dřevěných skluzavek, které lze přizpůsobit pro různá prostředí, jako jsou školky, komunity, parky atd. Design, aby dokonale zapadl do okolního prostředí, a dokonce se stal jedinečným symbolem.

Dřevěné skluzavky a běžné plastové skluzavky mají své vlastní vlastnosti. Lidé, kterým se to líbí, jsou různí, takže se samotným produktem není problém


Prosím odejdi
nás a
zpráva

Tel / WhatsApp / WeChat:

+ 86 13695762473

E-mail:

[chráněno e-mailem]

Přidat:

Průmyslová zóna Yangwan, město Qiaoxia, Yongjia, Wenzhou, Čína

Produkty

Služby

Powered by
Sociální sítě
Copyright © 2021 Wenzhou Risen Amusement Equipment Co., Ltd - Blog | Zásady ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky
Domů
Produkty
E-Mail
Kontakt